Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Przełącznik zespolony świateł drogowych


tomcio1600

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł czas na manetke świateł drogowych... czyszczenie już nic nie da - przelącznik sie wys.ał :kwasny:

Szukałem zamienników... - nie ma. W ASO nawet nie pytam o cene... Pozostają częsci uzywane - i tu mam pytania:

Czy bedzie pasował przełacznik z "anglika" ? Czy jest możliwosc kupienia tylko manetki świateł drogowych czy jako całośc razem z manetka wycieraczek ?

aaa i czy istnieje możliwosc pomylenia sie przy zakupie ? chodzi o to zeby nie wydac pieniedzy w błoto a kupic napewno odpowiedni pasujacy przełacznik...

Dodam ze w prawej manetce mam obsługe FISa.

Autko 95 rocznik. (i tu kolejne pytanie - czy po roku 98 przelaczniki zespolone były takie same czy te nie beda pasowały?)[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 12:59_________________________________________________I co ? nikt nie zna odpowiedzi na żadne z w/w pytań ??

Przełacznika też coś nie moge znaleźc... a w ASO powiedzieli 250 zł :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem:/ Ciezko to znalezc... Załatwilem uzywana czesc, jednak sie nacielem, bo do mojego nie pasowala:/ Wydalem 150 zl i teraz czekam az gosc bedzie mial odpowiedni rodzaj aby wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, przełącznika szukaj po numerze katalogowym żeby nie ponieść zbędnych kosztów, z angola kierownica chyba pasuje więc przełącznik pewnie też. Kiedyś spotkałem się z przypadkiem że facet na allegro sprzedawał oddzielnie manetki od kierunków i świateł a oddzielnie od wycieraczek, dzwoń, szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...