Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Antena DAB


czwura

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

W którym miejscu znajduje się antenka do radia DAB i którędy idzie kabel antenowy do niej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzmacniacza anteny DAB wychodzi kostka z trzema pinami. Gdzie je podłączyć?

Edytowane przez czwura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z anteny w szybie sygnal idzie do wzmacniacza ,a ze wzmacniacza do radia.

Czyli co mam sie dolutowac do tych samych kabli co idą do szyby od anteny zwylkej(FM/AM) ?? Czy do anteny DAB musi być jakaś inna szyba ? Tutaj jest taka szyba tylko nie wiem po co jest ta czarna wtyczka fakry w niej : Zobacz ofertę: SZYBA LEWA AUDI A4 8K 8K0 KOMBI 2014 NOWA ! ORYG! http://allegro.pl/showItem2.php?item=5731678897

Edytowane przez czwura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybie sa juz przygotowane krociutkie kabelki ( 5 mm) musisz sie tam wlutować

A one sa w tym samym miejscu co do anteny zwykłej czy w innym? I czy jest jakaś ich kolejność? Edytowane przez czwura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tylnej prawej szybie słupek D

Rozebrałem właśnie slupek D( ostatni i przedostatni za kierowcą) i nigdzie nie mogę znaleźć miejsca na ten wzmacniacz.

Tak samo w szybie mam tylko dwa króciutkie wypustki ( pod wzmacniaczem anteny FM) a nie trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie nie zna oznaczeń słupków. Radio hula, dźwięk faktycznie lepszy.

Dziękuje za pomoc !!!

A tak przy okazji wzmacniaczy anten. Do czego jest wzmacniacz anteny w klapie avanta 8K9035225A , a do czego wzmacniacz w bocznej lewej szybie 8K9035225 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie nie zna oznaczeń słupków. Radio hula, dźwięk faktycznie lepszy.

Dziękuje za pomoc !!!

A tak przy okazji wzmacniaczy anten. Do czego jest wzmacniacz anteny w klapie avanta 8K9035225A , a do czego wzmacniacz w bocznej lewej szybie 8K9035225 ??

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Na szybie mam tylko niepobielone wyprowadzenia od anteny DAB usiłuję do nich dolutować kable od wtyczki do wzm. ant. i nie mogę. Cyna się tego nie trzyma. Czy potrzebna jakaś pasta lutownicza czy inna metoda? HELP

A co do pytania : wzmacniacz w klapie to radio, lewy to radio, sygnał z kluczyka i ewentualnie TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy na Podkarpaciu Jasło dokładnie łapę radio dab bo mam je zamontowany fabrycznie a nic nie wyszukuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, klucha11 napisał:

Cześć. Czy na Podkarpaciu Jasło dokładnie łapę radio dab bo mam je zamontowany fabrycznie a nic nie wyszukuje?


U mnie jest 14 stacji :hi: ale TUNER musi byc  z oznaczeniem  4G0......  po 2012 roku


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie wiem jaki tuner mam ale jest ori a autko z 11/2010 czyli mam rozumieć że stary i nie będzie banglal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, klucha11 napisał:

Teraz nie wiem jaki tuner mam ale jest ori a autko z 11/2010 czyli mam rozumieć że stary i nie będzie banglal?

 

bedzie raczej 4F0......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...