Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Antena DAB


czwura

Rekomendowane odpowiedzi

Może po prostu sygnał jest za słaby na naszej wiosce i dopiero jak w Rzeszowie będę to wyszukaj i sobie zapamięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widziałem ta mapkę. Auto z Italii jest od kolegi Michała z Blazowej. Vcds nie pokazywał żadnych błędów że skanu auta. Ale bliżej się nie przeglądałem bo w chwili obecnej komp w drogim aucie a tamto pojechalo gdzies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, klucha11 napisał:

A może stary Soft?

W DE to bedzie działac a u nas chyba nie

Tylko Pozniejsze Tunery Cyfrowe obslugują DAB+

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to smuteczek. Może kiedy sobie zmienię na jakiś nowszy. Jak na razie grosze sprawy do ogarniecia. Dzieki Grzegorzu za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wyzej pisali ,4F0 to zwykly DAB ,a w Polsce mamy standard DAB+ ,ktorego tunery 4F0 niestety nie obsluguja.

Pozostaje tylko wymiana tunera na 4G0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam tuner z takim oznaczeniem : 4g0035056D

czy to oznacza ze bedzie działac na nim DAB+ ? bo obecnie nic lapie mi nic oprócz FM AM LW

Mieszkam w Łodzi wiec napewno stacje są.

Co ewentualnie potrzebuje ? w tunerze nie widze dodatkowego wejscia na antene. Wtyk jest na 2 kable i 2 sa wykorzystane.

Trzeba cos kodować aby to uruchomić ?

 

chyba jednak nie da rady... :(

cz jak zamienię sam tuner na  4G0035061J a posiadam MMI 3G basic to będzie działać ?

Edytowane przez pauloxx81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz Tuner Radiowy z wbudowanym wzmacniaczen ( AUDI SOUND SYSTEM) i nie ma opcji aby wrzucic DAB+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wrclaguna napisał:

Ty masz Tuner Radiowy z wbudowanym wzmacniaczen ( AUDI SOUND SYSTEM) i nie ma opcji aby wrzucic DAB+

czyli do MMI 3G nie da rady DAB+ dołożyć  wogóle? tylko wymiana MMi na 3G+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie,

Tylko DAB+ był z innymi TUNERAMI RADIOWYMI  ......061 ( 8 głosnow) lub pod  ( Bang olufsen )

Ty posiadasz ASS 10 głosników .....056

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co musze wymienić ? wcześniej pisałem o 4G0035061J czyli to posiada DAB+. sama podmiana tego nie wystarczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do DAB+ potrzeba odpowiedni tuner ,061J moze byc.

Po zamontowaniu trzeba go odpowiednio zakodowac i zparametryzowac (jesli pochodzi z auta z B&O a my B&O nie mamy).

Pozostaje jeszcze kwestia anteny ,jesli mamy ori antene w szybie to dokladamy odpowiedni wzmacniacz antenowy ,jesli nie mamy to pozostaje jakas uniwersalna antena DAB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko mam antenę uniwersalna dab+ ale radio nie odbiera stacji widzi je ale nie odbiera co zrobić aby polepszyc zasięg chyba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2017 o 21:40, MarcinOslo napisał:

Do DAB+ potrzeba odpowiedni tuner ,061J moze byc.

Po zamontowaniu trzeba go odpowiednio zakodowac i zparametryzowac (jesli pochodzi z auta z B&O a my B&O nie mamy).

Pozostaje jeszcze kwestia anteny ,jesli mamy ori antene w szybie to dokladamy odpowiedni wzmacniacz antenowy ,jesli nie mamy to pozostaje jakas uniwersalna antena DAB.

Panowie czylj jak ja mam u siebie ASS (4G0035056J) i odłożone MMI 3G+ to aby mieć DAB bądź DAB+ należy dokupić tuner np. 4G0035061J antenę DAB  I odpowiednio to zakodowac? Oczywiście jeszcze ochrona komponentu wchodzi w grę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam tuner 4f0 i ściąga tylko jedna stacje zmieniłem tuner na 4G0035061Q i dalej jest jedną stacja czy to wina anteny jaka antenę trzeba dołożyć by działał dab + ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...