Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Diagnostyka i kodowanie VCDS


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, służę pomocą z vcds'em. Dysponuję już oryginalnym sprzętem więc gdyby ktoś potrzebował diagnostyki lub kodowania to pisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu jest tu ten temat skoro Kolego nie potrafisz nawet odpisać na PW z prośbą o pomoc w zrobieniu logów ? (wysłaną prawie 2 miesiące temu). Chyba, że to tylko dla wybranych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że pomagam tylko wybranym.. tak jak dla wybranych tworzę między innymi kalendarz klubowy, m.in. prowadzę B6 Division etc. ;) nie jestem tu na etacie, staram się poświęcać czas, ale mam też swoje życie prywatne i w szczególności zawodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To polecam usunąć temat albo napisać, że tylko dla wybranych. Pisząc takie coś logicznym jest, że ktoś z forum poprosi o pomoc więc wypadałoby mu chociaż odpisać. Oczywiście nie twierdzę, że nie masz życia prywatnego ani zawodowego ale jeżeli zwykła odpowiedź sprawia problem to nie widzę sensu tworzenia takich tematów. Chodziło mi o pomoc odpłatną, nic charytatywnie nic chciałem, także jeżeli nie masz czasu oczekiwałem chociaż odpowiedzi w stylu "odczep się chłopie, nie mam czasu" czy coś takiego :) Każdy ma jakąś pracę, zajęcia ale kultura wymagałaby odpowiedzieć na wysłaną wiadomość skoro już korzystasz z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecuję mocne postanowienie poprawy ;) niestety przejrzałem skrzynkę i nie znalazłem PW od Ciebie, pewnie gdzieś mi umknęła wiadomość ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie udzielę pomocy w kodowaniu i diagnostyce komputerowej programem VCDS i interfejsem diagnostycznym. Jestem z Grudziądza służę pomocą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam pytanie odnośnie a4 b8 2013 Czy lusterek boczne można ustawić by składały się automatycznie po zamknięciu auta We wnatrz auta nie ma żadnego przełącznika I co można by jeszcze w niej zakodowac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz elektryczne składanie lusterek, to gdzies na forum jest howto. Trzeba tam odblokować opcję w menu mmi jeżeli fabrycznie masz ukrytą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukam wszędzie i nie mogę znaleźć a w mmi nie wiem jak włączyć dodatkowe funkcje bo nie mogę w to wejsc Próbowałem wejść w zielone menu tak jak jest na necie ale u mnie to nie działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zielone menu nie jest odblokowane przez kabel, to w nie nie wejdziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem To wychodzi na to że nie mam składanych lusterek bo nie ma możliwości ustawienia przełącznika na godzinę 6 a mam pytanie jeszcze odnośnie doswietlania zakrętów i podniesienia ksenonowe czy to też tylko można włączyć za pomocą komputera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że chodzi Ci o lampy xenonowe skrętne, jeżeli byś je miał to by było na pewno ustawione w komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pomocy przy kodowaniu posiadam vcds i klon hex-v2 ale z wiedza troche słabo pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, znalazł by się ktoś chętny na odczyt błędów i zrobienie logów statycznych i dynamicznych w moim Audi a4 b5 1.8t AEB 150KM 97r.? Proszę chętnych o kontakt na Pw w celu ustalenia szczegółów. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podepnę się pod temat, można by dwa auta machnąć za jednym razem ? 

Dodam też, że mogę dowolnie dysponować czasem więc wystarczy mi info gdzie i kiedy podjechać ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...