Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chiptuning Audi A4 B5 1,9Tdi 110 Afn, Małopolska lub ślask


Quba_88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam podniesc moc w mojej audi a4 b5 1,9 110km afn z 98roku i nie wiem gdzie sie udac by nie bylo zbyt daleko od Olkusza i by tuner mogl dobrze to ogarnac w przyzwoitej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj do spanky zrobi Ci furkę jak trzeba może trochę daleko, ale ja zrobiłem w sobotę 333km w jedna stronę ale nie żałuje a i cenowo pewnie tez się dogadasz z nimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam podniesc moc w mojej audi a4 b5 1,9 110km afn z 98roku i nie wiem gdzie sie udac by nie bylo zbyt daleko od Olkusza i by tuner mogl dobrze to ogarnac w przyzwoitej cenie.

Zapraszam do mnie na modyfikację.

Jak co to tu masz trochę wykresów aut które zrobiłem:

https://web.facebook.com/jarolchiptuning/

Edytowane przez Jarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak umiesz robić logi i chcesz mieć konkretny program pod twój osprzęt i profesjonalne podejście do tematu to tylko Damian ( Ciahciah ) z forum, no i cena naprawde konkurencyjna!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak umiesz robić logi i chcesz mieć konkretny program pod twój osprzęt i profesjonalne podejście do tematu to tylko Damian ( Ciahciah ) z forum, no i cena naprawde konkurencyjna!! :)Może i

Może i ma podejście ale wymogi odnośnie robienia logów niesamowite,wolę jednak kolęgę SPANKY-EGO,robiłem softy u niego i beż zarzutów działają samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymogi sa bo logi musza być na tip top tak jak soft od niego:) nie sztuka na szybko zrobic, jesli cos ma byc dobrze to wymaga czasu i dobrych logów:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kolegę Jarol. Właśnie wróciłem od niego i jestem zadowolony. Śmiało mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milion pincet sto dziewiecet :P jedz do Jarola a jak umiesz robic logi to ciahciah ci ogarnie i jeszcze pomoże po ustawiac co trzeba :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje mape do 1.9 avg na 150KM i 300Nm. Plik mapy (bin) Pozdrawiam i z gory dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Jarola. Zrobił mi już A2 z 90KM na 115KM i coś mi się wydaję, że jeszcze przyjądę do niego z A4 1.9 TDI 130KM ;-) P.S. A A2 zapiernicza jak głupie, 210km/h nim jechałem i nie był to koniec możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ciahciah z forum. On w silniku 1.9 tdi przetestował chyba wszystko co tylko było możliwe. Robi to w dobrych pieniądzach i soft dedykowany jest pod samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ciahciaha, moze musisz dojechac troche ale jak wyslesz mu logi to ogarnie ci to od razu za jednym podejsciem w przyzwoitej cenie i przede wszystkim jakosc uslugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...