Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel


DanielMod

Rekomendowane odpowiedzi

Felgi 17 et 43 opony 225/45/17 i nic nie obciera. Nawet trzy osoby z tyłu plus bagaż :-) zawias 1bv. Teraz zastanawiam się na takie same felgi założyć 215/50/17 na zimę i myślę że też nie będzie problemu.

A szerokość felgi 7.5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 7.5 ori 17 nastka S-line :-)


Moja A4 B5 która jest teraz w posiadaniu taty razem z moją B7 S-line Plus :-) Klubowiczki :-)

173663046.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie planowane usunięcie DPF , hybrydowe turbo i oczywiście program :-)


Nawet Mikołaj pomyka Audi :-) Wesołych Świąt :-)

173916156.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła wiosna więc wpadło nowe koło :-) 3SDM 00.6 18 9.5 J opony Continental ContiSportContact 5 225/40/18 . Wyszedł lekki naciąg tak jak chciałem :-) Teraz czas na jeszcze niższe zawieszenie niż ori 1bv bo trochę koza :-)

21501_1099818990091786_72261343847367192

Edytowane przez danielstol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez NIŻEJ efektu nie będzie...mówię tu o dużo niżej :) szkoda, że 18 no ale to tobie ma odpowiadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolego....mam nadzieje że jestes przygotowany na gwint :decayed: bo inaczej tego nie widze :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kwestia gustu felga ma podobać się mi i tak jest :-) Co do wielkości felgi to auto użytkuję na co dzień często zabieram ze sobą rodziców i nie wyobrażam sobie jazdy na 19 z profilem 35 ... Gwint albo na razie inne sprężyny będą zakładane pewnie na wakacjach :-)

Edytowane przez danielstol
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego koło fajne, ale bez gleby szału nie robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło kupowałem z planami na obniżenie auta. Chyba zdecyduje się na springi Eibacha Sportline. Pytanie czy z ori amorami 1BV ma to sens? Czy obniżenie o 45 mm z przodu będzie już ok? :-) Amory 1Bv dużo różnią się twardościa i skokiem od tych z zestawu Blistein b12 które są sprzedawane właśnie ze springami Sportline?

Edytowane przez danielstol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry przyklad jak za duzy profil opony psuje felge, bylo dac 225/35 i felga optycznie wygladala by na wieksza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry przyklad jak za duzy profil opony psuje felge, bylo dac 225/35 i felga optycznie wygladala by na wieksza ;)

Taa zdecydowanie 35, zgadzam się, maleje koło w oczach na profilu 40.....no i jak najszybciej w dół, bardzo w dół......wiadomo Daniel, rozmiar felg Ty wybierasz pod siebie ale czy na profilu 40 z takim naciągiem będziesz miał super komfort niż np w porównaniu do 19 z 235/35/19 to szczerze wątpię....w ogóle ja nie widzę różnicy między 18 a 19 cali co do komfortu użytkowania , różnice to widzę jak w jednym aucie mam zimę 18x8j i 225/40/18 a w drugim aucie mam 16" z 205/55/16 :grin: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Odświeżam bo niedawno założyłem wreszcie springi Eibach Sportline :-) Trochę pracy było .. Niestety wszystko przez zapieczoną znaną wszystkim śrubę przy zwrotnicy trzymającą górne wahacze . Musiałem odkręcić wszystko i wybić ją na stolę ,w powietrzu nie było szans . Już jest trochę niżej .

12998607_1124602270946791_91089945217855

Podziękowania dla taty za pomoc sam nie dałbym rady ;-)

12994309_1124602237613461_76661112631405

Oczywiście po wymianie zbieżność i geometria :-)

13043229_1124602144280137_70303740746933

 

Edytowane przez danielstol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już jest trochę lepiej ale Dawaj to kolego jeszcze niżej bo koło fajne i można z tego wyciągnąć więcej... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do śruby centralnej trzeba było sobie ściągacz zrobić albo uciąć główkę i wykręcić z drugiej strony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin próbowałem, niestety gwint na srubie zaraz się zerwał i nie dało rady. Natomiast druga strona bez problemu,śruba wyszła ręką :-) Na przyszły rok chyba zdecyduje się na gwint AP :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bałem się grzać żeby nie uszkodzić wahaczy :-)ale już taki pomysł chodził mi po głowie:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...