Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel


DanielMod

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin próbowałem, niestety gwint na srubie zaraz się zerwał i nie dało rady. Natomiast druga strona bez problemu,śruba wyszła ręką :-) Na przyszły rok chyba zdecyduje się na gwint AP :-)

Z tym wykręcaniem z drugiej strony to gdzieś słyszałem , natomiast ja zrobiłem sobie ściągacz i poszło bez problemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem będzie łatwiej bo wszystko wyczyszczone i przesmarowane :-) w b5 kiedyś wymienialem 2 górne wahacze to tylko rozwiercanie pomogło i zwrotnica była żeliwna co powinno być łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi fajne, też poleciałem w 3SDM ale mogłeś pomyśleć nad 19. Ja na 19 wskoczyłem też 9,5 i uważam że dobry wybór zrobiłem :P (wszyscy odradzali). Zobacz se u mnie jak to wyszło. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłem założyć 19 ale chciałem 3SDM 0.06 a 19 w tym wzorze już 1tyś droższe a i opony już miałem.. No ale jestem zadowolony komfort jazdy podobny jak na zimowych 17, nawet po założeniu Eibacha Sportline dużo się nie zmieniło. Zobaczymy ile Amory 1BV wytrzymają na nich :-)Na nowy sezon pójdzie pewnie gwint AP polecany na forum to wtedy jeszcze Ją opuszcze w dół :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mierzyłem to około 1.5 cm tył od sprężyn z 1BV a przód około 2.5 cm i tu widać wyraźną różnice :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się prezentuję na tych felgach - mój wymarzony wzór :) mam nadzieję, że będzie okazja podziwiać na żywo... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-) Dzisiaj wpadła wszystkim dokładka Cupra R :-

13718554_1195756343831383_70261328539149

Edytowane przez danielstol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto super się prezentuje :thumbup1:

felga robi wrażenie tylko 18' a wygląda naprawdę super :) już wiem czego będę szukał na przyszły sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam DPF wyleciał , zamiast niego wskoczył Downpipe , FMIC i Turbo BRD z lżejszym kołem kompresji.Wyszło 188km/415 Nm Audiczka teraz zaczęła jeżdzić dużo przyjemniej :-)

14316810_1249953655078318_62308002259350

 

http://instagram.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/t50.2886-16/14413832_327528964267172_1660786029_n.mp4 dodałem filmik z zadymienia po zabiegu :-)

 

Dnia 13.09.2016 o 20:49, danielstol napisał:

Witam DPF wyleciał , zamiast niego wskoczył Downpipe , FMIC i Turbo BRD z lżejszym kołem kompresji.Wyszło 188km/415 Nm Audiczka teraz zaczęła jeżdzić dużo przyjemniej :-)

14264131_1249953768411640_51842621908473

Edytowane przez danielstol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz gtb22 ,bo Brd juz pewnie na max wysilona ? Ile masz tam dmuchniete ?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rrrudy25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dmuchniete jest około 1.65 bar zastanawiam się właśnie czy dać gtb1756vk czy odrazu gtb22 :-) Przy gtb 22 trzeba pomyśleć o firadach odrazu bo ori pompki raczej nie dadzą rady. Myślę że z gtb1756vk już będą na styk :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jeszcze bezpiecznie ,ja miałem 1,8 bar

Nie ma się co zastanawiać jak ci nie przeszkadza jazda na Brd (wstawianie) to ładuj 22 będziesz miał zapas a pompki sobie możesz wrzucić później

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na Brd

To było na VP inna bajk jak teraz ,jak na razie w żadnym dizlu nie miałem zasłony dymnej ani takiego kopcenia jak u ciebie, widać ze brakuje trochę tego 'luftu 'pomysl o tej turbawce w przyszłosci

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomału myślę o zmianie wydechu końcowego jako że downpipe ogarnięty pasuje coś pomyśleć też z tyłu :D Na pewno będą kominy na dwie strony więc przyszły niedawno graty z ASO ;-)

15232309_1335119776561705_50286516771706

Edytowane przez danielstol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym obejrzeć zdjęcia z 1 posta, ale nie ładują się zdjęcia, czy tylko ja mam ten problem ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...