Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik 1.4 tdi z VW Lupo do VW Polo


xBladex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Koledzy czy silnik 1.4 tdi z Lupo będzie pasował bez żadnych problemów do polo lift 2001 r też 1.4 tdi. Wersja ta przed okularem ...

Bardzo proszę o informację i pomoc bo dość pilna sprawa

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli obydwa były bez DPF-a to słupek będzie pasował ( chodzi o różnicę w wałkach rozrządu ).

Mogą się natomiast różnić osprzętem w zależności od mocy ( pompki, turbina itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie do kupienia kompletny silnik od Lupo turbo skrzynia itp. Bo gość robi swapa na 1.8t i cena nawet fajna jak za całość.. Raczej myślę że dpf-a nie mają.

A jak się ma kablologia sterownik itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak założysz swój osprzęt, to wszystko powinno pasować, a osprzęt do sprawdzenia w zależności od wersji :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko zależy ile silnik ma KM tak żeby osprzęt pasował.. Mój ma 75KM 55kw..Wychodziły mocniejsze wersję ?

Tak czytam na aukcjach na allegro i niby piszą że pasuje do Ibizy, a2, Lupo i skoda Fabia ..Więc po założeniu osprzętu swojego będzie wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lupo i polo miały niektóre części te same, np. przednie zawieszenie oraz fotele pasowały, wiele części w silniku ma oznaczenie 6n także musiałbyś się dokładnie dowiedzieć jak to jest w przypadku tego silnika.


Albo podpowiem ci kolego tak dowiedz się jakie oznaczenie ma ten silnik i poszukaj czy takie samo oznaczenie silnika było w Polo 6n2 i będziesz miał problem rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem dziś do gościa co ma silnik amf. Mówił że po założeniu mojego osprzętu od polo ma wszystko być ok.na forum vw polo tak samo piszą że jeśli typ jest taki sam jak w polo to też będzie ok. .Tylko mam problem bo nie mam wlepki w bagażniku..Gdzie jeszcze znajdę oznaczenie silnika na osłonie rozrządu i chyba przez nr VIN się da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na osłonie rozrządu kod silnika powinien być, ASO po VIN-ie też powinno sprawdzić z jakim silnikiem auto jeździło do czasu, gdy było u nich serwisowane :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jutro się sprawdzić co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...