Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Od czego jest ta wtyczka ?


kamilszymczak

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem jakaś luźno dyndającą wtyczkę przy chłodnicy która przymocowana jest do kawałka plastiku ale ten plastik nie jest do niczego umocowany . Proszę o identyfikacje o ile ktoś ma jakiś pomysł . Dorzucam zdjęcia

11ht1fd.jpg

Zdjęcie robione z góry

2qxx8ah.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Już mi się coś klaruje

Panowie w takim razie może wiecie też lub macie zdjęcie jak to powinno być zamontowane lub gdzie bo gdyby nie to że ten plastik zawadził się o rurki od chłodnicy to by to sobie śmigało po glebie , to w ogóle nie jest nigdzie przykręcone . Pewnie mocowanie tego plastiku jest ułamane . Gdybym wiedział jak ma być to umocowane lub gdzie,

Czy ten czujnik jest za coś odpowiedzialny czy nie mam na nic wpływu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik odpowiada za prace klimatyzacji i za wskazania temp zewnętrznej na liczniku (jesli masz taką opcję tj termometr lup pełnego fisa i w kanale 55 menu serwisowego klimatronika ) przykręcony jest do pasa przedniego pod chłodnicą na jedną śrubkę m6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z tym plastykiem u mnie też się ułamał, a czujnik dotykał chłodnicy płynu wspomagania przez co troszeczkę oszukiwał...

przymocowałem go z powrotem na trytytki tak aby nie dotykał nigdzie chłodnic ani przewodów działa i nawet estetycznie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mi sie zgadza ponieważ czasem klima przestawała mi chłodzić lub chłodziła słabo a zaraz potem lód pewnie w zależności gdzie przemieścił sie czujnik. Bo lata jak Żyd po pustym sklepie właśnie przy chłodnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klimą ma tylko tyle wspólnego ze jak temperatura jest poniżej 5*C to sprężarka sie nie załaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy w takim razie te objawy które podałem to może być koniec

Chłodnicy klimy?

Temat zamknięty . Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...