Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4/B6,B7] Odblokowanie pełnego FIS Olsztyn


zh0ra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak jak w temacie. Czy w Olsztynie ktoś zmieniał manetki na tempomat i FIS. Kogo możecie polecić do odblokowania wszystkich funkcji? Chodzi mi o usługe podłączenia pod Vag VCDS ponieważ same manetki mam już zakupione.


Witam!

Odnawiam temat. Ponieważ nie mogę się dodzwonić do Pawła z Tracka mam pytanie czy ktoś w Olsztynie ogarnie wymianę manetek i odblokowanie FIS??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak jak w temacie. Czy w Olsztynie ktoś zmieniał manetki na tempomat i FIS. Kogo możecie polecić do odblokowania wszystkich funkcji? Chodzi mi o usługe podłączenia pod Vag VCDS ponieważ same manetki mam już zakupione.

Witam!

Odnawiam temat. Ponieważ nie mogę się dodzwonić do Pawła z Tracka mam pytanie czy ktoś w Olsztynie ogarnie wymianę manetek i odblokowanie FIS??

zajedz poprostu do Pawła :) czasem nie odbiera bo ma w kuj roboty ja czasem tez duzo razy dzownie :P :P

Edytowane przez Zaleczeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma warsztat na Tracku. Przed gazetą Olsztyńską w lewo i do konca. Za rozdzielnia smieci w lewo i 5 lub 6 garaż po lewej to jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u kogo robiliście fisa lub kogo możecie polecić ?

Pozdrawiam

Edytowane przez MilUl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Ja robiłem u Pawła. W końcu udało się jego znaleźć. Nadal pracuje na Tracku za segregatornią śmieci. Przed gazetą Olsztyńską w lewo i do konca. Za rozdzielnia smieci w lewo i 5 lub 6 garaż po lewej to jego. Przed garażem stoją Audi różne. Czasem WV :)

Powiem że ciężko w Olsztynie kogoś innego znaleźć. Mi przynajmniej się nie udało. Jak uda Tobie znaleźć to daj znać. Jak nie to podjedź do Pawła on na pewno ogarnie szybko i nie drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Ja robiłem u Pawła. W końcu udało się jego znaleźć. Nadal pracuje na Tracku za segregatornią śmieci. Przed gazetą Olsztyńską w lewo i do konca. Za rozdzielnia smieci w lewo i 5 lub 6 garaż po lewej to jego. Przed garażem stoją Audi różne. Czasem WV :)

Powiem że ciężko w Olsztynie kogoś innego znaleźć. Mi przynajmniej się nie udało. Jak uda Tobie znaleźć to daj znać. Jak nie to podjedź do Pawła on na pewno ogarnie szybko i nie drogo.

Dziękuję Bardzo Kolego, na dniach podjadę do Pawła i mam nadzieję, że ogarnie to : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, czy orientujecie sie jaki jest koszt odblokowanie fis i montaz tempomatu? Manetki we wlasnym zakresie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo klientów z rejestracjami NBR NO NMR NSZ NE więc więc jak coś to zapraszam do Gdańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...