Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gaz do audi jakiei firmy


maniek2408

Rekomendowane odpowiedzi

czesc chce zalozyc instalacie gazowa do silnika 1.8 silnik arg audi z 1999 r jakie wtryski mechanik mowil mi o valtekach ale jak czytam to slaba maia opinnie na forum a reszte podzespolow jakie doradzi ktos a boie sie ieszcze o cewkie bo umnie jest i te 2 przewody bo terz niesa tanie czy cos sie morzew stac z ta cewka albo przewodami po zalozeniu instalaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź BRC, jest lepsze od staga, ponoć :hi:

A tak to czy weźmiesz brc czy stag to różnicy chyba nie będzie, choć ja wybrałbym brc, bo mam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag QBox lub Stag Go Fast,

reduktor AC R01,

wtryski AC W01 jeśli ma być taniej

lub bogatsza wersja-Barracuda montowana pojedynczo,

zbiornik w koło i końcówka tankowania pod klapką obok wlewu paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całą instalke kme + wtryski hany (nie pamiętam jaki kolor) już ponad 2 lata śmiga bez problemu.

Sent from out of space.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tydzien temu montowałem gaz w BFB i mam staga q-box + baracudy+ parownik KME do 240 KM butla 55 litrów w kole zapasowym i wlew paliwa pod klapką. Jestem mega zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam silnik 1,8 no turbo, A4 B5 sedan 99r, zagazowany od 2006 roku na STAG'u (bodajże 200 - musiałbym sprawdzić jak to się wtedy nazywało) - od 9 lat zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brc mialem jak kupilem samochod i jest dobrze. Jest drozszy od staga ale 120 tys zrobione i nic sie nie dzieje. Regularna wymiana filtrow i tyle.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ogólnie dzisiaj możliwości jest wiele naprawdę dobrego sprzętu wszystko zależy od zasobności portfela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o VALTEKACH czarne sa do 150 koni a u mnie jest 125km mechanik takie zaproponowal i niesa drogie ciekawe jak z ekspoatacia ma ktos takie zamontowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o VALTEKACH czarne sa do 150 koni a u mnie jest 125km mechanik takie zaproponowal i niesa drogie ciekawe jak z ekspoatacia ma ktos takie zamontowane

jak chcesz tanie wtryski to co najmniej AC W01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się w valetki nie pasował. Lepiej dołożyć parę groszy i kupić chociaż tak jak pisze kolega darmo ac.

Edytowane przez jacyk12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Lovato i raczej średnio jestem zadowolony, ale to pewnie przez montaż. Z tego co słyszałem teraz zakładałbym tylko Staga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce najlepiej STAG (ponieważ jest najbardziej uniwersalny i jest duża sięc warsztatów partnerskich/rekomendowanych) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuję instalację LPG firmy STAG do różnych aut  Audi, Opel, Peugeot, VW, BMW, Renault. ogólnie różne marki aut oraz różne silniki i zero reklamacji. Filtry nie są drogie więc sam serwis instalacji nie jest drogi. Polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam AC w 01 lub 02. Mam te pierwsze 50k przejechane o zero problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...