Skocz do zawartości
IGNOROWANY

3.2 FSI i gaz 2015r.


acze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio badałem temat instalacji gazu w silniku 3.2 FSI AUK, koszt instalacji to niecałem 5 tysięcy zł. Działanie? Zakładając, że samochód pali 16 litrów w mieście powinien spalać na instalacji 13 litrów gazu i 3 litry benzyny. Czy ktoś może ma u siebie takie rozwiązanie? Gazownicy np. poleceni przez STAG zachwalają i mówią, że już robili kilka takich silników.

Stworzyłem nowy temat ponieważ stary został zamknięty noa przez tyle lat troszkę się chyba pozmieniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, coraz więcej silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny jeździ na lpg i nie tylko vag, niedaleko mnie jest spec od takich instalacji robi praktycznie wszystkie silniki, jak byłem kończył ustawiać gaz w 3.2 z alfy i w cayenne z 4.8 i tak jak wspomniałeś spalanie jest gdzieś w tych granicach ale też jest ustosunkowane gdzie jeździmy czy trasa czy miasto, po mieście będzie brało więcej benzyny, będziesz chciał dokładne info to podrzucę nr tele i dopytasz się o szczegóły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mowicie o V czy VI generacji? Ztego co czytalem, ostatnia juz nie bierze benzyny, jedzie na samym gazie od startu do konca i pobiera tyle gazu co benzyny...

Sent from S 9305i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...