Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak osiągnąć taki dzwiek


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam założony u siebie w 2.4quattro cały wydech od S4 i dźwięk też jest naprawdę bardzo dobry :)

Filmik nie oddaje dokładnie dźwięku, bo nagrywany był dość słabą kamerką, która przy pewnym poziomie hałasu nie wyrabia :wallbash:

Edytowane przez Luqe12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun, bo dźwięk wydechu również wymiata :shock3::thumbup1:

Ale na dłuższą trasę to chyba mózg może się z lasować :zyzol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o dziwo w środku jest naprawdę cicho :) jedynie jak się uchyli szyberdach to słychać pomrukiwanie, ale generalnie nie jest to męczące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, ale nie byłem pewien, bo jednak nasze audiczki są dobrze wyciszone :decayed:

Chwała im za to :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może ktoś podpowie skąd taki efekt jak w tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=bSMxEh-3sZk gdzie słychać piękne mruczenie a z kolei w tym https://www.youtube.com/watch?v=S92KkP0-BFwgdzie też końcówka magny dźwięk jest fatalny jak w jakimś starym poltku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w zwykłym 1.9 TDI nie osiągniesz takiego dźwięku jak w 2.7 ale możesz się pobawić w przekładanie wydechu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 2.8 mam tylko koncowy z WM sport i to on zrobił robotę, jeśli chodzi o dźwięk, ale jest trochę za głośno. W tygodniu przerabiam układ, wstawiam y-pipe i dodatkowy tłumik i zobaczymy co z tego będzie.

Aktualnie jest tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luqe12 kozacko to mruczy chyba nastepne audi bedzie w benzynie ile taka przyjemność Cię kosztowała? :decayed:

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu :grin::grin: jak jeszcze miałem Opla 1.6i na pełnym przelocie brzmiał tak:

końcowy WM ala mugen nie dość że brzmiało to i jeździło, jednak człowiek dorósł i mnie to już niekręci tak jak kiedyś.

Panowie dzwięk czerwonego jest kozak, a jak by zastosować jakąś przepustnice wydechu to ma ktoś jakiś filmik jak to by brzmiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, na miejsce środkowego lepiej wstawić strumienice, czy oryginalny srodkowy tłumik aby wyciszyć w srodku? Ogolnie mam tylko końcowy tłumik, i auto fajnie mruczy, ale w środku jest dość glosno, robi się rezonans, chce go wyeliminować. Strumienica dużo wyciszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam tylko końcowy, czekam aż ziomek znajdzie chwilę i będę wstawiał tłumik rurowy AWG, dam znać czy cos wyciszyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyra111 kupiłem używany wydech od S4 za 500zł plus jakieś 150zł u mechanika za montaż i spasowanie, założony końcowy i środkowy tłumik, przed środkowym zrobiona redukcja żeby wpasować się do rur idących od katalizatora. Polecam każdemu kto ma V6 w benzynie i quattro, bo w ośce wydech inaczej idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kupic dobrej firmy puszke koncową a ona swoje zrobi.Ladne dzwieki maja Milteki:)

Kumple maja sklep i maja akurat na stanie puszki od SporTIga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luqe12 masz katalizator czy została sama pucha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/jacek.godula.5ja mam tak u siebie produkcja home made oraz przepustnica otwierana elektrycznie slychac na filmiku.Po otwarciu przepustnicy i odciny alarmy sie wlaczaja takze nie chcialem na wsi sie drzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...