Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z centralnym zamkiem


Peter

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zaczely mi sie problemy z centralnym zamkiem :roll: Po przekreceniu kluczyka od strony kierowcy otwiera sie tylko zamek przy tych wlasnie drzwiach. Natomiast po zamknieciu drzwi automatycznie otwieraja sie pozostale zamki. Gdy otwieram kluczykiem drzwi od strony pasazera to normalnie wszystkie zamki od razu sie otwieraja :???: Moze to byc problem pompy centralnego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczely mi sie problemy z centralnym zamkiem :roll: Po przekreceniu kluczyka od strony kierowcy otwiera sie tylko zamek przy tych wlasnie drzwiach. Natomiast po zamknieciu drzwi automatycznie otwieraja sie pozostale zamki. Gdy otwieram kluczykiem drzwi od strony pasazera to normalnie wszystkie zamki od razu sie otwieraja :???: Moze to byc problem pompy centralnego :?:

Ja miałem podobny problem i była przyczyna właśnie w pompie. Ale u mnie prawym i lewym zamkiem można było tylko zamykać a otwierałem klapą bagażnika.

U Ciebie podejrzewałbym mikrowłącznik lub coś przy lewych drzwiach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczely mi sie problemy z centralnym zamkiem :roll: Po przekreceniu kluczyka od strony kierowcy otwiera sie tylko zamek przy tych wlasnie drzwiach. Natomiast po zamknieciu drzwi automatycznie otwieraja sie pozostale zamki. Gdy otwieram kluczykiem drzwi od strony pasazera to normalnie wszystkie zamki od razu sie otwieraja :???: Moze to byc problem pompy centralnego :?:

zimne luty w pompie, miałem cos podobnego, otwierałem kluczem drzwi, cisza, tylko złapałem za klamke i otworzyłem drzwi, od razu sie otwierała się reszta, możesz to samemu zrobić jak masz umiesz się posługiwać lutownicą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh mam prawie to samo tylko na odwrot:) od kierowcy jest wszystko ok ale od pasazera jak otwieram kluczykiem to otwieraja sie tylko te jedne drzwi a jak zlapie za klamke i je otworze to dopiero wtedy otwieraja sie inne zamki. czy to tez zimne luty czy pompa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to tez zimne luty czy pompa??

zimne luty na płycie od pompy centralnego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Keżor

a mnie sie z kluczyka otwieraja drzwi kierowcy i wlew paliwa. jak sie przekręci kluczyk w drzwiach pasażera to sie otwierają drzwi ów pasażera kierowcy i wlew. a co dziwne jak sie przekręci kluczyk w stacyjce na drugi bieg co sie aku zalacza itd, to mi sie same ryglują drzwi (tylko kierowcy). jak zgasze auto to sie otwieraja. jutro jade podpiac go do kompa. (ma ktoś może możliwość mnie podpiąć w okolicach katowic i zdjagnozowac jak cos??) i gdzie jest plyta od centralnego zchowana?? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może teraz ja coś od siebie... U mnie prawdopodobnie padła centralka od alarmu,bo audi które kupiłem stało pół roku w garażu nieodpalane,więc akumulator się rozładował. Centralny nie działa i lampka wewnatrz samochodu także;tzn działa,ale tylko świeci na stałem.W położeniu w którym powinna świecić po otwarciu drzwi brak swiatła.Czy to może być przyczyną niedziałającego zamka centralnego?Jak to naprawic,skoro żarówka jest dobra? pozdrowionka :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz bezpiecznik od centralnego, zobacz czy masz swiatło po otwarciu klapy bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego keżor jeżeli nie znajdziesz nikogo blisko ciebie to zapraszam do mnie zrobimy ten centralny

[ Dodano: 08-02-2007, 18:01 ]

Titanx sprawdz czy masz zasilanie na pompie od centralnego gruby brązowy kabel masa, gruby czerwony plus ta pompka steruje centralnym,oświetleniem i el. szybami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam taki problem ze jak naciskam pilota to tylko drzwi pasazera sie otwieraja :evil: jak zamykam to tez tylko drzwi pasazera,zaobserwowalem takie cos jak wczesniej dawal sygnal lampami 2 razy to teraz 1 sygnal jest a drugi taki krotki jakby nie doszedł co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zamykam samochód z pilota to zdarza sie ze czasami go nie zamknie,a jak nie raz otwieram to sie nie otwiera wtedy musze otwierac z kluczyka łapie za klamke i wszystkie drzwi sie otwierają.

jak nic zimne luty przy pompie centralnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągasz pompę cetrala, otwierasz od spodu, bierzesz lutownice do ręki i grzejesz luty od kostek podłączeniowych, powinno pomóc, u mnie pomogło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągasz pompę cetrala, otwierasz od spodu, bierzesz lutownice do ręki i grzejesz luty od kostek podłączeniowych, powinno pomóc, u mnie pomogło :wink:

Nie tylko te. Trzeba przeglądnąć dobrze całą płytkę drukowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...