Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z centralnym zamkiem


Peter

Rekomendowane odpowiedzi

Mam koledzy ten sam problem, ale nie wiem gdzie tej pompy szukać i jak się do niej dobrać, a i przy okazji pytanko, czy ktoś przerabiał centralny z kluczyka na pilot, a jeśli tak to czy jest to duży problem no i oczywiście czy są to duże koszty. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów Suchor-t A4 1,8 95r. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bagażniku, na dole prawej wnęki, pod wykładzinami, w gąbce jest ukryta pompka.

Nie ma żadnego problemu z dołożeniem pilota do fabrycznego centralnego. Jak masz jakieś pojęcie z elektryki to wystarczy schemat i wydatek na centralkę zdalną lub na alarm. Ot cały koszt.

PS: no i jeszcze kilka piwek na sjestę po montażu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te same objawy ale to niestety nie były zimne luty, u mnie wysiadł przekaźnik którego nie można było dokupić ani znaleźć zamiennika. Kupiłem Używaną pompę na Allegro za 150 zł. chyba. Stara leży w garażu jeśli ktoś potrzebuje...

Jeśli chodzi i przeróbkę pilota to chyba lepiej założyć alarm z obsługą ori centralnego zamka. Zapłaciłem za dość prosty z montażem 200 zł. tylko - jedynie szyb nie dosuwa poza tym robi robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest mozliwość wydłużenia czasu zamykania w alarmie to i bedzie szyby domykał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak samo i okazalo sie,ze to bezpiecznik;] No ale teraz za to czasami sie zdarza ze zamykam pilotem samochod a automatycznie otwiera mi sie lewa przednia szyba---->kiedys tak sie stalo jak mooooocno padal deszcz--->ale bylam wsciekla. Wiecie moze co to moze byc? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowiutki wiec jeszcze raz przywitam sie serdecznie :a4fan: mam ten samproblem z centralnym zamkiem (tzn wogole nie dziala) mam zwykly klucz wiec otwieram zamek przekrecajac kluczykiem i nic otwieraja sie tylko drzwi kierowcy, alarm sie zalacza normalnie i reszta podobny rzeczy typu oswietlenie dziala normalnie, co zobi i gdzie znajde skrzynke w glownymi przekaznikami i bezpiecznikiemod centrala , z gory dziekuje

[ Komentarz dodany przez: wojtas-audi: 03-03-2007, 23:42 ]

Hej, przywitanie to nie tutaj, przeczytaj REGULAMIN !!

[ Dodano: 04-03-2007, 12:14 ]

sorka , juz wypelnilem obowiazki nowego forumowicza, moj blad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był podobny problem, nie chciał zamykać. Trzebabylo klepnac w kompresor to zamknął. Dałem go znajomemu ktory poprzwil luty i wszystko smiga jak nalezy. Zauwazyem jeszcze takie cos ze jak otworze bagaznik kluczykiem to tak jakby rozłacza centralny i nie otwoera/zamyka wszyskich dzrzwi tylko jedne. Czy u was tez mam miejsce podobne zjawisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede zaczynal nowgo tematu, ale mam podobny problem z tym ze ja zamknalem auto i juz nie umiem go otworzyc, tylko bagaznik. I chcialbym sie dowiedziec czy nie wiecie co to moze byc ?? i gdzie dokladnie znajduje sie pompka centralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede zaczynal nowgo tematu, ale mam podobny problem z tym ze ja zamknalem auto i juz nie umiem go otworzyc, tylko bagaznik. I chcialbym sie dowiedziec czy nie wiecie co to moze byc ?? i gdzie dokladnie znajduje sie pompka centralnego.

To to samo. Raz miałem taki problem ze podjezdrzam na stacje z pustym bvakiem a tu wlew zamkniety. nie bylo cikawie ale otwarło sie na szczescie. Gdzies byl juz poruszony ten problem. Pompke-kompresor masz w bagazniku po prawej stronie pod podloga w takiej gabce lezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mozna teraz szukac, dzieki wielkie za pomoc :) Ja wlasnie rozbieralem schowek pasazera i znalazelm tam na 99 % przewod cisnieniowy centralnego zamka (czarny z nakretka na koncu) nieprzykrecony do niczego, poprostu sobie tam jest a zamek nie dziala od kad auo kupilem hm gdzie on powinien byc wkrecony ? czy jest tam w slupku niedaleko schowka pasazera jakas skrzynka, rozdzielnik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest to mozliwe ze ja, jezeli np odlacze akum, bo mialem taki przypadek ze mi sie rozladowal i chcialem go wziasc do domu podladowac, tylko ze ja jezeli nie mam podlaczonego akuma to nie otworze auta, ani tez nie zamkne :/ poprostu moge sobie krecic kluczykiem a zamek sie nie otwiera ani nie zamyka, jedynie jak jest podlaczony akum. Tak bylo orginalnie w A4 czy ktos mi tam cos kombinowal ?? np poprzedni wlasciciel ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest to mozliwe ze ja, jezeli np odlacze akum, bo mialem taki przypadek ze mi sie rozladowal i chcialem go wziasc do domu podladowac, tylko ze ja jezeli nie mam podlaczonego akuma to nie otworze auta, ani tez nie zamkne :/ poprostu moge sobie krecic kluczykiem a zamek sie nie otwiera ani nie zamyka, jedynie jak jest podlaczony akum. Tak bylo orginalnie w A4 czy ktos mi tam cos kombinowal ?? np poprzedni wlasciciel ???

Dokleiłem jeszcze jednego princreena z odpowiedzią na Twoje pytanie, bo nie zauważyłem, że jest w instrukcji jeszcze info na temat odłączania akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padł mi sterownik od centralnego...co robic?znazlem na allegro pompke do audi identyczny nr jak moj tylko na koncu rozni sie literka u mnie jest G a tu A,ma to znaczenie czy moge kupowac ta? http://moto.allegro.pl/item171663458_pompka_centralnego_zamka_audi_a4_a6_a3_8l0862257a.html

(z wygladu jest taka sama jak moja) a tutaj identyczna jaka ja mam http://moto.allegro.pl/item172628573_sterownik_centralnego_zamka_audi_8l0_862_257_g.html co robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98igo, będzie - znalazłem że pompka 8L0862257A została wycofana w 1996 (była montowana w A4 między innymi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robaczki.

Jak pompka centralnego tak padła, ze zastanawiacie się nad kupnem kolejnej, to zagadajcie z kolegą kapsel na PW (ślązacy nie bedą mieli zbyt daleko), on jest macherem od pompek. Moją choć w strasznym stanie uzdrowił. Trzeba oczywiście przesłać i poczekać, ale szacuję, ze koszty będą niższe niż zakup. Zreszta, jak mówię dogadujcie szczegóły na PW z kapslem.

Ew, jak ktoś z Was zapyta na PW, to jestem upoważniony do przekazania telefoniare do kapsla :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz za pózno,zamowiłem z allegro za 500zl :evil: a różniły sie tym ze ta za 300zl była starsza tak jak pisał pre_pl i nie miała w sobie takich funkcji jakich tamta za 500zl tak mi tłumaczył gosciu jak zadzwoniłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz za pózno,zamowiłem z allegro za 500zl :evil: a różniły sie tym ze ta za 300zl była starsza tak jak pisał pre_pl i nie miała w sobie takich funkcji jakich tamta za 500zl tak mi tłumaczył gosciu jak zadzwoniłem...

:eek: :eek: :eek: Masakra. Trzeba było poczekać, na pewno by się coś tańszego trafiło, albo naprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...