Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Maglownica Gt-bergmann


Aby13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Temat dotyczy maglownicy firmy gt-bergmann .Używa ktos?Montował?jak to sie spisuje ....nie interesuje mnie regeneracja ,bo roznie bywa...Chce zakupic wlasnie taka ,bo to jedyna dostepna nowa(nieregenerowana!!!) .Dostępność jest ,tylko jak to sie przeklada na praktyke..Jakby ktoś coś wiedział na ten temat chętnie poczytam .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Temat dotyczy maglownicy firmy gt-bergmann .Używa ktos?Montował?jak to sie spisuje ....nie interesuje mnie regeneracja ,bo roznie bywa...Chce zakupic wlasnie taka ,bo to jedyna dostepna nowa(nieregenerowana!!!) .Dostępność jest ,tylko jak to sie przeklada na praktyke..Jakby ktoś coś wiedział na ten temat chętnie poczytam .Pozdrawiawitam.

Witam.założyłem do siebie przekładnie firmy GT-BERGMANN do mojego auta i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Temat dotyczy maglownicy firmy gt-bergmann .Używa ktos?Montował?jak to sie spisuje ....nie interesuje mnie regeneracja ,bo roznie bywa...Chce zakupic wlasnie taka ,bo to jedyna dostepna nowa(nieregenerowana!!!) .Dostępność jest ,tylko jak to sie przeklada na praktyke..Jakby ktoś coś wiedział na ten temat chętnie poczytam .Pozdrawiawitam.

Witam.założyłem do siebie przekładnie firmy GT-BERGMANN do mojego auta i jestem zadowolony.

dziekuje za odpowiedz ,widze ze chyba malo uzytkownikow decyduje sie na nowa maglownice ....otwory pasowaly ?czy cos trzeba bylo przerabiac ?co moze mnie zaskoczyc ?jak dlugo juz uzywasz /masz zamontowane w aucie /przebieg w km ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam..

Witam,

Czy ktoś coś więcej wie na temat tych maglownic?

Regenerować nie mam co, bo w ubiegłym roku przekładnia została wyminiona na inną (podejrzewam zamiennik lub regenerowaną) i to w Niemczech. Od samego początku kierownica była lekko skręcona w lewo. A po sprowadzeniu do PL zaczęły się stuki, które się nasilają z każdym tysiącem przejechanych km. Stuki wyraźne słychać podczas kręcenia kierownicą (lewo-prawo) a jeszcze głośniej przy włączonym silniku no i podczas manewrowania na parkingu.

Niedawno ustawiałem zbieżność bo zjadło zewnętrzne krawędzie opon (brak luzów gdziekolwiek, łączniki sworznie itd.) ale po zjechaniu z kanału kierownica znów ustawiona w lewo, pojechałem na poprawkę. Blokada kierownicy, zbieżność się rozjechała - ustawione na nowo, zjazd z kanału i... kierownica odchylona w prawą stronę! Normalnie max :) Info od diagnosty: maglownica cały czas pracuje, czyli pomimo zablokowanej kierownicy non stop przesuwa się w niewielkim zakresie (lewo-prawo).

A teraz jest tak, że podczas jazdy na wprost czuje się "myszkowanie" auta i tak do 5 stopni jałowy ruch na kierownicy zanim złapie kierowalność. Wyeliminowałem już luzy na krzyżaku i w domyśle pozostaje mi tylko luz na ślimaku w przekładni.

Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się chętnie dowiem
Wlałem ceremizer i przestało stukać. I już tak z 50 tys zrobiłem od tamtej pory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...