Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP hamulców w A4 B8


Yoghurt

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Marcin_G napisał:


No tak ale to b7... inny zacisk inna powierzchnia malowani. W którym miejscu kolego w B8 umieściłbym taki znaczek skoro zacisk wyglada zupełnie inaczej?1abd8c61e021fb4994f9f4014c473e8d.jpg

Wiec gdzie tu coś takiego namalować?

Możesz kupić gotową nakładkę i przykleić ją klejem do szyb.

 

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Marcin_G napisał:


No tak ale to b7... inny zacisk inna powierzchnia malowani. W którym miejscu kolego w B8 umieściłbym taki znaczek skoro zacisk wyglada zupełnie inaczej?1abd8c61e021fb4994f9f4014c473e8d.jpg

Wiec gdzie tu coś takiego namalować?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To jest oddzielna blaszka z emblematem a nie malunek bezpośrednio na zacisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kupnie A4 hebel standard 314/300  zacisk Ate  klocki  tarcze ori. kiepsko  dalej było .

S4     345/330 zacisk Trw klocek Ferodo Ds tarcze Otto Zimmermann pewien niedosyt zmieniłem przód na .

Q5     345/330  Brembo 4 tłok klocek i tarcze ori.Audi  ( zaciski pomalowane proszkowo na czarno przez kolegę Dev profi robota ) całkiem dobrze hamował ten zestaw  :decayed:  Ale dlaczego nie krok dalej po konsultacjach z kolegą  Deafca wpadł fabrycznie nowy zestaw

S4   8W 356m/330 Akebono 6 tłok klocek ori. tarcze Otto Zimmermann (dedykowane do A6 c7 ) zdecydowana różnica zwłaszcza przy większych prędkościach :kox:

Zastanawiałem się nad zestawem z SQ5 wybór padł jednak na nowy zestaw od kolegi Tomka jestem bardzo zadowolony .

Edytowane przez dobry1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylny zacisk od c7 330mm podejdzie do b8 z tarcza od s4 ?  wyglada identycznie co s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2018 o 15:20, dobry1 napisał:

S4   8W 356m/330 Akebono 6 tłok klocek ori. tarcze Otto Zimmermann (dedykowane do A6 c7 ) zdecydowana różnica zwłaszcza przy większych prędkościach

zaciski z adapterami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylny zacisk od c7 330mm podejdzie do b8 z tarcza od s4 ?  wyglada identycznie co s4

Gibons tylne zaciski mam z S4 8k i tarcze 330mm

przemek530d    tak zaciski z adapterami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dobry1 napisał:

Tylny zacisk od c7 330mm podejdzie do b8 z tarcza od s4 ?  wyglada identycznie co s4

Gibons tylne zaciski mam z S4 8k i tarcze 330mm

przemek530d    tak zaciski z adapterami .

Wiem że masz od esy.

ale pytam czy od C7 tył 330mm podejdzie do b8 z tarczą 330mm od s4/s5 bo zacisk wyglada identycznie ktoś wie coś na ten temat? od q5 podchodzi to i moze od c7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić na allegro przednie zaciski pod tarcze 345mm do A4 B8

Jak najlepiej je rozpoznać żeby nie naciąć się na te pod tarcze 320mm bo wyglądają tak samo?

Ewentualnie o co zapytać sprzedającego żeby sprawdził i to się potwierdziło?

Większość nie pamięta na jakich tarczach były założone.

Edytowane przez Audinside
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o podesłanie linku do ogłoszenia z zaciskami ale o wyjaśnienie  mi w miarę możliwości jak rozpoznać zaciski kompatybilne z tarczami 345mm

Czy każde w poliftowej Q5 3.0 TDI lub w A6 C6 3.0 TDI wychodziły z tarczami 345mm? Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Audinside napisał:

Nie chodziło mi o podesłanie linku do ogłoszenia z zaciskami ale o wyjaśnienie  mi w miarę możliwości jak rozpoznać zaciski kompatybilne z tarczami 345mm

Czy każde w poliftowej Q5 3.0 TDI lub w A6 C6 3.0 TDI wychodziły z tarczami 345mm? Dzięki za odpowiedź.

Zacisk musi mieć dłuższe jarzmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Audinside napisał:

Nie chodziło mi o podesłanie linku do ogłoszenia z zaciskami ale o wyjaśnienie  mi w miarę możliwości jak rozpoznać zaciski kompatybilne z tarczami 345mm

Czy każde w poliftowej Q5 3.0 TDI lub w A6 C6 3.0 TDI wychodziły z tarczami 345mm? Dzięki za odpowiedź.

na jarzmach musisz mieć wybite cyfry 663

A na zaciskach 981 i 982

Edytowane przez Dev
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dev napisał:

na jarzmami musisz mieć wybite cyfry 663

A na zaciskach 981 i 982

Dokładnie o taką odpowiedź mi chodziło. Wielkie dzięki!

Napisz mi jeszcze proszę czy te numery będą wybite bez względu czy zacisk będzie od A4 A5 Q5 czy A6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa.... przepraszam Cię

Chodziło Ci o B8, jutro wrzucę Ci info co do 345 bo takie mam ale niestety nie mam 330mm na tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko! Na początek przednie mi wystarczą, a 330 na tył to przy okazji jak będziesz miał na stanie.

Edytowane przez Audinside
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej..

 

Podrzuci mi ktos link do swapa na pelen zestaw (Tarcze klocki zaciski itp) do a4 b8 2009 ? Cos tam slyszalem ze s4 najlepsze, ma ktos jakis link czy cos? Bardzo bym prosil:) Przod i tyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, PatrykB8 napisał:

Hej..

 

Podrzuci mi ktos link do swapa na pelen zestaw (Tarcze klocki zaciski itp) do a4 b8 2009 ? Cos tam slyszalem ze s4 najlepsze, ma ktos jakis link czy cos? Bardzo bym prosil:) Przod i tyl

Jakiego rozmiaru szukasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PatrykB8 napisał:

pod felge 19;)

320. 345. 356. 380  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Audinside napisał:

Spoko! Na początek przednie mi wystarczą, a 330 na tył to przy okazji jak będziesz miał na stanie.

mam tyl 330mm jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Dev said:

320. 345. 356. 380  ?

345 356 chyba najrozsadniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...