Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych


deamone

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Paczki zostały wysłane priorytetem wczoraj, sorrki za takie duże opóźnienie [emoji17] ciężko pogodzić prace z nauka, mam nadzieje ze mi wybaczycie [emoji6]

A jeżeli chodzi o wpinanie tego ustrojstwa to podczepiamy miedzy pokrętło regulacji świateł a jego wtyczkę. Oczywiście pokrętło musi działać, a nie tylko sobie być w samochodzie.

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez deamone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano odebrałem list z układem kolegi Damiana, także po strachu hehe ;)

PS. Taka mała rada ode mnie. Jak będziesz to wysyłać innym to owiń/osłoń ten układ kawałkiem kartonu. W moim układzie piny są powyginane. Zapewne pan/pani na poczcie przyłożyła się do odbicia stempla na kopercie ;) Mam tylko nadzieję, że to tylko piny, które poprostuję i nic więcej nie będzie uszkodzone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Właśnie tak chciałam zrobić, ale w pośpiechu zapomniałem o kartonie [emoji19], miejmy nadzieje ze nic nie uszkodziła.

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Paczki zostały wysłane priorytetem wczoraj, sorrki za takie duże opóźnienie [emoji17] ciężko pogodzić prace z nauka, mam nadzieje ze mi wybaczycie [emoji6]

A jeżeli chodzi o wpinanie tego ustrojstwa to podczepiamy miedzy pokrętło regulacji świateł a jego wtyczkę. Oczywiście pokrętło musi działać, a nie tylko sobie być w samochodzie.

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

wiec co do montazu to musze wyjac pokretlo regulacji swiatel i tam jakos wpiac???jak wyjac to pokretlo?moze ktos jest chetny wstawic filmik jak to sie montuje.Pytam bo jestem troche ciemny w takim montowaniu.Pozdrawiam was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie do dzis nic nie doszło.

Wysłane z ajfona

U mnie nadal nie ma

Paczki a autor milczy...

Wysłane z ajfona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytlumaczy ktos konkretnie jak zamocowac ta imitacje samopoziomowania ???moze jakis film,jakies zdjecia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw wepchnąć pokrętło do środka, następnie przekręcić w prawo (wtedy puszczą zapadki z tyłu włącznika) i pociągnąć do siebie, a wyjdzie cały włącznik z kostką. Wtedy możesz wyjąc to małe pokrętło od regulacji świateł. Jak już je wyjmiesz to odpinasz kostkę i wpinasz z jednej strony i drugiej ten układzik. Cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wpięciu do układu, działało przez dwa dni. Ale chyba coś padło w układzie. Przestało działać (sprawdzone na ścianie), a dodatkowo zaczęła pojawiać się "choinka" na FIS-e. Po wypięciu układu wszystko wróciło do normy. Co autor zrobi z tym tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deamone dzieki za fachowa odpowiedz.rozumiem ze jak wyjme ten maly przelacznik to wpinam to miedzy przelacznik a kostke zasilajaca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie :) jeszcze wtyczki trzeba dobrze wsadzic, ale jak sie przyjrzysz to się domyślisz jak to ma byc, a w razie pytan wysylaj fotki to cos sie namaluje

Masz jakies zdjecie tej choinki na liczniku? Układ nie ma żadnej przetwornicy w swojej budowie, a w dodatku nie ingeruje w nic więcej jak w światła, mało prawdopodobne żeby powodował takie sytuacje o których mowisz. Jedyna opcja to to ze ktorys przewód się odczepil. U mnie jezdzi to juz grubo ponad pol roku bezproblemowo, nawet odwrotne podlaczenie nie powinno układu uszkodzić

Edytowane przez deamone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzu tego posta to po ile taka istalacja samopoziomowania wraz z przesylka?

na hidach bedzie to dzialac tak???nie przeszkadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 - przelewem na konto, wysyłka pocztą polską (poleocny priorytet)

105 - pobraniowo kurierem

Jeżeli lampy są ori na zwykłych żarówkach i obecnie pokrętłem da się regulować to wszystko będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam xenony hidy i na nich dziala pokretlo regulowania wysokosci lamp wiec powinno tez dzialac prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wyjścia, musi zadziałać ;)

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez deamone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, wczoraj wysłane dziś już u mnie jest i montowałem nie dawno. :banan: Powiem tak fajny bajer a i przyda się gdyż w przeszłości chce założyć spryski i xenon hid

Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie 5 chętnych to puszcze po 80zl

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...