Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM


Ogi

Rekomendowane odpowiedzi

nie wygląda tak źle, chociaż baloniasto.. aż tak duża różnica w komforcie między profilem 35, a 40? bo mi się jeździ dobrze i wygodnie na 35 i trybie dynamic

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


aż tak duża różnica w komforcie między profilem 35, a 40?

Mam u siebie zimę 40 a lato 35 i powiem Ci że różnica jest aczkolwiek nie ma jakiejś tragedii, choć z drugiej strony to ciężko porównywac oponę zimową do letniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wroce, zobacze na zywo jak mi sie nie bedzie podobac to najwyzej kupie drugi komplet opon ;) , jak mnie nei bedzie to moja bedzie smigac na 40 a jak bede to 35 :) . Kupilem 40 bo mnie ludzie nastraszyli ze na 20 to sie nie da jezdzic u nas itp. dodatkowo jak zasowalem na 19stkach z orginalenym profilem to bylo idealnie jesli chodzi o komfort, na 20" jakby nie patrzec jest mniej tej gumy wiec nie chcialem ryzykowac. A co do mycia to mam znajomego ktory wpada od czsu do czasu i sie pastwi nad lakierem ale przy obecnej pogodzie nie ma to sensu :D .


Teraz pytanie brzmi co dalej jesli chodzi o mody :D ?? Jakies propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona na parkingu:

ad66ed9fa3958327.jpg

hehe ;) - życie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może jaką tam masz tarcze ile mm ? z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeżyła ??

Przeżyła ale cierpi katusze teraz hehehe :D .

Dobrze ze tak lekko i przód ;)

Prawdopodobnie skonczy sie na polerce i nie bedzie sladu - oby ;) .

Wiesz może jaką tam masz tarcze ile mm ? z przodu

srednica 356mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile tłoczków ? wiesz może ? zastanawiam się czy by to siadło do b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze 2 tłoczki są tylko, wiec gra niewarta świeczki, choć reki nie dam sobie za to uciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pewnie heble te same co w 3.0bitdi bo tam tez sa 356mm i również dwa tłoki. Nie jest to taka zla opcja do b8, jesli oczywiacie pasuja. Na pewno lepsze rozwiazanie niz jednotlokowe zaciski z tarcza 350 z s4 b8. Robile małe rozeznanie i taki zestaw na 90 proc siada na zwrotnice w naszych b8 PnP. Sorry za OT ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pewnie heble te same co w 3.0bitdi bo tam tez sa 356mm i również dwa tłoki. Nie jest to taka zla opcja do b8, jesli oczywiacie pasuja. Na pewno lepsze rozwiazanie niz jednotlokowe zaciski z tarcza 350 z s4 b8. Robile małe rozeznanie i taki zestaw na 90 proc siada na zwrotnice w naszych b8 PnP. Sorry za OT ;-)

Nie ma problemu wsumie to zaden OT :D . A jeszcze w temacie hamulcow to do A6 3.0TFSI sa 3 rozne opcje w zaleznosci od oznaczenia nadowozia, sa tarcze 320mm, 340mm i wlasnie 356mm nie mam pojecia od czego to zalezy jaki zestaw montuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Jak mozna do ponad 300 konnej limuzyny o wadze prawie 2 ton dac jednotloczkowe zaciski z tarcza 320mm? Taki zestaw w o polowe lzejszym golfie GTI byl gówno wart a co mowic w A6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jeszcze w temacie hamulcow to do A6 3.0TFSI sa 3 rozne opcje w zaleznosci od oznaczenia nadowozia, sa tarcze 320mm, 340mm i wlasnie 356mm nie mam pojecia od czego to zalezy jaki zestaw montuja.

w c6 wieksza tarcze miało się w s-linie (tylko nie wiem czy zew czy wew o tym decydował), moze tu podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie w S-Line, ja miałem S-Line zewn, a nie miałem większych tarcz. Także ktoś musiał odklikać przy konfigu ;)

Edytowane przez stifii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pakiet wewnętrzny daje najwięcej pro-sportowych dodatków (zawias sportowy, fotele ala kubełki itp.), zewnętrzny tylko upiększa auto :wink: Tak przynajmniej to działało w przypadku A4 B6/B7. Z tym, że tam nie dawano większych hamulów nawet w opcji; możliwe jednak, że w przypadku nowych konstrukcji panowie z Ingolstadt zrozumieli w końcu, że seryjne spowalniacze nie pasują do auta z zawieszeniem o sportowych aspiracjach :)

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancka fura i super kreski :thumbup:

orientujesz się czy przy modzie "większy IC wodny" CS zrobił odseparowany obieg płynu poprzez dołożenie dodatkowego zbiorniczka wyrównawczego ??

zdjęcie pod maską tez by pomogło

a tarcze 320mm to pchali pewnie tylko do np. 2.0tdi (mowa o c7), więcej kucy większe heble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecei pod maska nic nie da bo wsyzstko jest pieknei schowane :D , ale na 100% nie ma dodatkowego zbiorniczka wyrównawczego.

Z tymi heblami to 320,340 i 356 montowali do silnika 3.0tfsi :D .


Wlasnie mi jakis skur..... ukradl kratki przedniego zderzaka w Sopocie. Rece opadają.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wlasnie mi jakis skur..... ukradl kratki przedniego zderzaka w Sopocie. Rece opadają.....

Może będą na sprzedaż :wink: Polska taki tu klimat mamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...