Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobry gazownik Olsztyn. Elbląg, Ostróda


Mesiah

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuje wrzucić gaz do swojego 1.8 ADR. Nie znam się na tym więc szukam zaufanego zakładu który mnie nie oszuka. Celuje w porządną instalacje nie żadne druty. Może polecicie coś od siebie? Na tę chwilę mam na oku tylko cargaz z Olsztyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem w Olsztynie http://www.autogaz.olsztyn.pl/

ja ma 1,8t i kosztowąło mnie ok 2600 za BRC ogólnie polecam w ciągu dnia założyli i sądze ze do zwykłego 1,8 to bedzie duzo tańsza i nie potrzeba jakiegos specjalisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć różne opinie są na zakładanie lpg w serwisie u p.Predko.Ja zakładałem BRC w miejscowosci Kramerowo to jest jakieś 25km za Olsztynem w kierunku Mrągowa ljeżdzilem 2 lata bez zadnych przygód i sprzedałem samochód miałem silnik 2.6 ABC bardzo dobry fachowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięci kolesie? Nie kombinują za dużo? Chce to zrobić porządnie i nie zaglądać pod maskę (prócz filtrów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem w Olsztynie http://www.autogaz.olsztyn.pl/

ja ma 1,8t i kosztowąło mnie ok 2600 za BRC ogólnie polecam w ciągu dnia założyli i sądze ze do zwykłego 1,8 to bedzie duzo tańsza i nie potrzeba jakiegos specjalisty.

Ja też zakładałem tu do mojej 1.8t BFB, ogólnie jestem zadowolony spalanie klasa, moc też ok wszystko zrobione ładnie i estetycznie, ale jest małe ale...

To 3 samochód jaki tam wstawiałem, i teraz tak: szwagier ma dokładnie taki jak mój (wstawialiśmy rok po moim prosiłem o butle 60 kilka litrów bo u mnie taka weszła - powiedzieli, że zobaczą co tam wejdzie (pomimo moich próśb o taką butle jak u mnie, wstawili mniejszą, przełącznik gazu też nie tak jak chciałem, w komorze silnika plastiki pochlastali jak się im podobało kiepska regulacja, do tego jakieś śmieszne teksty, że turbo już na wykończeniu - dodam, że po kilku miesiącach samochód pojechał na kolejną regulacje by zwiększyć dawkę gazu bo wywalało błąd na kompie - moc wzrosła),

3 samochód: polo 1.4 instalacja wykonana estetycznie i całość pracuje bardzo dobrze

Wnioski: trzeba mega dokładnie ustalać każdy szczegół instalacji, i nie ma czegoś takiego, że "się zobaczy". W firmie jak widać są bardzo dobrzy gazownicy, ale i tacy, że szkoda gadać...

Edytowane przez radziodm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bądź tu mądry. Dzięki za obszerną opinie. Słyszał ktoś może o gaszentrum z Porannej 21?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...