Skocz do zawartości
IGNOROWANY

biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint


blutucz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zastanawiam się nad zamiana felg na rotory 19 ale jestem w kropce. Doradźcie coś :)

Rotor fajne koło może i oklepane ale ma coś w sobie :kox:

A co z tymi obecnymi 20? Źle się na polskich drogach sprawują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od przewidzianego budżetu na felunek ale na tym lepiej nie oszczędzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek zrobionych na szybko telefonem bo jakos nie moge sie do tego zebrac :decayed:

5hqro5zt.jpgrczpvdq7.jpgciul6woa.jpgp6wz4pdi.jpgol6vfpz7.jpgp2c83q8t.jpg2kgps7og.jpgzfhx23h9.jpg4zp3ndmh.jpgvqqokhc5.jpg47co5ztd.jpgpfxikdcg.jpg


Panowie zastanawiam się nad zamiana felg na rotory 19 ale jestem w kropce. Doradźcie coś :)

Rotor fajne koło może i oklepane ale ma coś w sobie :kox:

A co z tymi obecnymi 20? Źle się na polskich drogach sprawują?

20 jak 20 czuc ze sa duze :D Kola sa fajne i zostaja chyba ze mnie cos napadnie na te rotory bo jestem w ciaglej kropce ;p


Zawsze mozna co nieco dołożyć i pomyśleć o vossenie:) ale cena zabija :(

vossen piekne ale niestety nie ten przedzial cenowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne auto w dół z nią bo koza i tą naklejkę różową wywal z przedniego zderzaka bo szpeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zastanawiam się nad zamiana felg na rotory 19 ale jestem w kropce. Doradźcie coś :)

Panowie zastanawiam się nad zamiana felg na rotory 19 ale jestem w kropce. Doradźcie coś :)

Zostawiaj te co masz, dasz zawias i będzie gitara. Jeżeli rotory to tylko 20", jak przymiezylismy moje rotory 19" do Krissowej bialej, to wyglądały jak 18 :-P

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast vossena możesz poszukać czegoś w podobnym wzorze , sam vossen to ok 2500szt a zamiennik w podobnym wzorze to góra 5tysi za komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło tak jak koledzy mówią 20 bo pięknie na nim wygląda a zwłaszcza ten biały lakier robi robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale muszę wam powiedziec, ze ori repliki rotorow d**y nie urywaja :-/ Będąc na urlopie w Międzyzdrojach zobaczylem S6 C7 właśnie na rotorach 19 i są strasznie płaskie, chyba ET za duże, naprawdę już moje rotory chinole się dużo lepiej prezentują :-P

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Cocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie bylo..jakis czas temu wpadla nowa gałka S-line troche ciemniejsza niz poprzednia ale z pikowanej skory :D wyglada o wiele lepiej :D

cj878bs2.jpg

n9mez8gs.jpg


Witam wszystkich :wink: informacyjnie pisze ze PRAWDOPODOBNIE za jakis czas (2-3 miesiace) bede chcial sprzedac swoje B8 moze ktos z forum bedzie zainteresowany :naughty: jakby ktos cos to zapraszam na priv :hi:

gsxf438g.jpg


Nowy sezon nowe zmiany :decayed:

A wiec nowe koło 20x8,5 od a6 c7 allroad :banan:

comf6yvw.jpg

249cuxhl.jpg

oraz nowy poliftowy tył czyli zderzak S-line i lampy neon + moduły semi led dynamic :banan:

k6z7agt3.jpg

Aktualnie gdzies tam w planach jest przod lift i zmiana zawieszenie ale zobaczymy co czas pokaze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ładnie teraz ta dupka wygląda :)

Przodek powoli się kompletuje ;)

Edytowane przez Kriss SierraFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...