Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poszukuję dobrego serwisu automatycznych skrzyni VW.


Away

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Tak jak w temacie poszukuję dobrego serwisu automatycznych skrzyń tiptronic. Potrzebuję wymienić olej i filtr w skrzyni. Byłem w ASO VW i powiedzieli, że oleju w skrzyni się nie wymienia :kox: Pacjent to VW Polo 6N2 (III lift) 1.4 8V AUD z czterostopniowym zwykłym automatem. Koledzy znacie jakiś dobry serwis w okolicach Tarnowskich Gór, Gliwic, Zabrza.. Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientowałem to w mysłowicach jest konkretny serwis asb, nie byłem ale wiele osób polecało. za dynamiczną wymianę oleju krzyknęli mi 1200 zł, tylko nie pamiętam czy z olejem czy bez

http://www.asbpalka.eu/oferta/?gclid=CNKjvfSw8cYCFeThcgodWZIKtg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientowałem to w mysłowicach jest konkretny serwis asb, nie byłem ale wiele osób polecało. za dynamiczną wymianę oleju krzyknęli mi 1200 zł, tylko nie pamiętam czy z olejem czy bez

http://www.asbpalka.eu/oferta/?gclid=CNKjvfSw8cYCFeThcgodWZIKtg

a ja odradzam ten serwis - otóż całkiem niedawno kumpel zawiózł tam swoje A8 zrobili mu kapitalkę za 6k i za 2 dni wrócił ten sam problem więc auto z powrotem wróciło na serwis, z tego co mi mówił to ponoć sterownik był uwalony, a oni zafundowali mu kompletny remont skrzyni - nie wiem jak sprawa się zakończyła bo pojechał na urlop ale jak wróci to będę z nim gadał i napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientowałem to w mysłowicach jest konkretny serwis asb, nie byłem ale wiele osób polecało. za dynamiczną wymianę oleju krzyknęli mi 1200 zł, tylko nie pamiętam czy z olejem czy bez

http://www.asbpalka.eu/oferta/?gclid=CNKjvfSw8cYCFeThcgodWZIKtg

no jak za samą robotę tyle...to bomba serwis ::D

http://www.zumi.pl/1844638,PHU_Synchrocar_Automatyczne_i_manualne_skrzynie_biegow,Jastrzebie_Zdroj,firma.html#aboutPage

tu masz ...ja ich polecę ...kilka osób z okolic również pewnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientowałem to w mysłowicach jest konkretny serwis asb, nie byłem ale wiele osób polecało. za dynamiczną wymianę oleju krzyknęli mi 1200 zł, tylko nie pamiętam czy z olejem czy bez

http://www.asbpalka.eu/oferta/?gclid=CNKjvfSw8cYCFeThcgodWZIKtg

no jak za samą robotę tyle...to bomba serwis : :D

http://www.zumi.pl/1844638,PHU_Synchrocar_Automatyczne_i_manualne_skrzynie_biegow,Jastrzebie_Zdroj,firma.html#aboutPage

tu masz ...ja ich polecę ...kilka osób z okolic również pewnie ;)

a mówiłem temu mojemu ziomkowi żeby tam jechał to nie...niech cierpi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam...jutro zapytam o nich w "moim" zakładzie ...zoba zymy co powiedzą ;)..są jak raz obiektywni więc tym bardziej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam...jutro zapytam o nich w "moim" zakładzie ...zoba zymy co powiedzą ;)..są jak raz obiektywni więc tym bardziej .

Wrzuć info jeśli coś ciekawego powiedzą. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pałka... zdzierca jakich mało ....

Auto MAX Sosnowiec - przed zakupem Vectry powiedział mi 6 -7 k za remont .... po zakupie auta dzwonie i mówie, że już kupiłem auto a on do mnie " niezłą Pan mine kupił skrzynie " .. za wymiane oleju w DP0 Megane II krzyknął 450-500 zł... padłem

Pojechalem do Olkusza http://www.asbolkusz.republika.pl/czas 1,5 h - koszt 250 zł z diagnostyką ...

Na remont skrzyni w Vectrze się zdecydowałem w Zielonej Górze u p. Kamila .. wiele osób z całej polski jeździ do niego... koszt 4700 zł za AF33 pełny remont z nowym sterownikiem z ASO ( 2700 zl ) ... ogarnął to w 48 H więc zostałem w hotelu... ps. Pałka mi powiedział 8-9 k i 2 tyg bez auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Auto Max za wymianę oleju z filtrem w Tipie krzyknęli 1.200-1.300zł z częściami. Podobno leją ori olej ZFa ale to tylko podobno, auto na drugi dzień do odbioru.

Jeśli miałbym dymać taki hektar to chyba zdecydowałbym się na Wrocław i http://www.loboda.pl/- opinie mają pozytywne, nie wiem tylko jak cenowo wychodzi. Tak czy inaczej średnio opłaca się trzaskać tyle km na samą wymianę oleju, co innego remont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałem o Olkuszu.. :) 30 km od Katowic około tam wymieniałem w Megane II olej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wymieniają w Olkuszu może dynamicznie?

mam u siebie w audi olej do wymiany i trochę się boje wymiany statycznej.chociaż słyszałem, że facet w olkuszu jest dość ogarnięty jeżeli chodzi o asb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam...jutro zapytam o nich w "moim" zakładzie ...zoba zymy co powiedzą ;)..są jak raz obiektywni więc tym bardziej .

Wrzuć info jeśli coś ciekawego powiedzą. ; )
Nie polecili mi zakładu :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do Pałki i tego mojego ziomka - równo miesiąc mu robił skrzynię, dwa razy auto wracało na warsztat po przejechaniu 50km , za trzecim razem dopiero jest dobrze - chyba bo nie wiadomo co wyskoczy - ocenę pozostawiam Wam ale ja bym tam auta nie zawiózł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wymieniają w Olkuszu może dynamicznie?

mam u siebie w audi olej do wymiany i trochę się boje wymiany statycznej.chociaż słyszałem, że facet w olkuszu jest dość ogarnięty jeżeli chodzi o asb

Wymiana dynamiczna to jest ciężki temat... Zmieniaj statycznie za 1/3 ceny i jezdzij dalej...

Wysłane z Huawei Honor 4X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, tylko boje się o skrzynie zeby cos sie jej nie stało... Tym bardziej, ze jest to bardzo prawdopodobne, ze olej nie został nigdy zmieniony. Skrzynia normalnie pracuje i po prostu mam obawy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam...jutro zapytam o nich w "moim" zakładzie ...zoba zymy co powiedzą ;)..są jak raz obiektywni więc tym bardziej .

Wrzuć info jeśli coś ciekawego powiedzą. ; )
Nie polecili mi zakładu :whistling:

Z jednej str zrozumiałe bo dlaczego mieliby polecać konkurencję.. :whistling:

Zmieniałeś u siebie Tipa na manual i wyszły z tego co pamiętam jakieś małe problemy, robiłeś to w Sychro? Jeśli nie to dlaczego nie u nich skoro polecasz? Pytam z czystej ciekawości, zero stresu. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam...jutro zapytam o nich w "moim" zakładzie ...zoba zymy co powiedzą ;)..są jak raz obiektywni więc tym bardziej .

Wrzuć info jeśli coś ciekawego powiedzą. ; )
Nie polecili mi zakładu :whistling:

Z jednej str zrozumiałe bo dlaczego mieliby polecać konkurencję.. :whistling:

Zmieniałeś u siebie Tipa na manual i wyszły z tego co pamiętam jakieś małe problemy, robiłeś to w Sychro? Jeśli nie to dlaczego nie u nich skoro polecasz? Pytam z czystej ciekawości, zero stresu. : )

1. Jak jeszcze pracowali w Żorach to dość dobrze wypowiadali się o firmie w ich de facto sąsiedztwie ;)

2. Termin na podmianę skrzyń miałem taki ,że wolałm padlinę na lawecie przez pół kraju wieźć ;). Są zawaleniem robotą więc czasem ciężko się wstrzelić ...ja auta potrzebuję czasem przez tydzień po 24 h w ciągu.

3. Polecam bo gwarancję roczną albo limit 50kkm przekroczyłem 5 -cio krotnie bez problemu ;)....pamiętaj ,że naprawa była robiona na zamiennikach nie na ori częściach...i dzisiejsze ceny używek w porównaniu do 2009 roku też się "nieco" różniły :);)

4. Niedawno problem miałem z uszkodzoną pompką sprzęgła...byli na urlopie...więc szukałem w okolicy innego warsztatu ;)

Nie raz jeździłem autami klubowymi ,które (z polecenia również tam były naprawiane) miały tam remonty... może cufal ale właściciele zadowoleni .

Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...