Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż oryginalnego subwoofera


pkozerski

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Kilka miesięcy temu zakupiłem A4 z 2008r, chciałbym dokupić do autka oryginalnego subwoofera. Załączam fotke radia oraz lewego schowka w bagażniku. Bardzo bym prosił Was o informacje czy aby podłączyć suba to będę potrzebował coś poza samym subem, jakiś wzmacniacz w schowku jest :).

No i jeśli wzmacniacz jest ok to po podłączeniu suba coś trzeba zmieniać/programować w MMI?

PS. ktoś ma do sprzedania oryg sub?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5b0a3622d4acb55.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4e3c9279032e275.html

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz MMI 2G Basic oraz wzmacniacz

sprawdzałes kodowanie w sterowniku 47 ? moze da sie zakodować pod suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź, nie sprawdziłem bo nie mam sprzętu do tego, czyli jeśli się da zakodować wtedy powinno wszystko działać?

kable pod suba powinny być pod tylnymi fotelami już pociągniete?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadnych kabli nie ma :)

musialbyś : dołozyc suba oraz okablowanie do wzmacniacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, orientujesz się może gdzie się wpina ten subwoofer do wzmacniacza w polifcie? (MMI 3G low). Nie mam żadnego schematu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też myślałem nad montażem oryginalnego subofera lecz ściągłem boczki i nie ma miejsca u mnie na niego,on był montowany org.w boczku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też myślałem nad montażem oryginalnego subofera lecz ściągłem boczki i nie ma miejsca u mnie na niego,on był montowany org.w boczku?

W AVANCIE był montowany tu :

k1600-imag1127-6138229458613537657.JPG

Grzesiu, orientujesz się może gdzie się wpina ten subwoofer do wzmacniacza w polifcie? (MMI 3G low). Nie mam żadnego schematu ...

Musisz zmienic TUNER RADIOWY aby suba wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


czy ktoś może mi powiedzieć gdzie należy wpiąć oryginalny subwoofer bo najprawdopodobniej został on wyjęty z mojej a4 (avant)...


Posiadam wersje MMI 3g high (2010)



Tak wygląda u mnie wzmacniacz:



IMG_7652.jpg



IMG_7670.jpg



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tak jak kolega ma mmi high 3g to zeby sub zadzialal trzeba dokupic wzmacniacz jak na 2fotce z pierwszego postu oraz kable od suba do wzmaka czy cos jeszcze.Piszesz tez kolego o tunerze radiowym gdzie on dokladnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tak jak kolega ma mmi high 3g to zeby sub zadzialal trzeba dokupic wzmacniacz jak na 2fotce z pierwszego postu oraz kable od suba do wzmaka czy cos jeszcze.Piszesz tez kolego o tunerze radiowym gdzie on dokladnie jest.

Masz kilka opcji :hi:

ORI lub dokladany wzmak z jakims subem

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/317300-montaz-zewnetrzego-nieorginalnego-wzmaczniacza-i-subwoofera-mmi-3g/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2015 o 07:23, wrclaguna napisał:

zadnych kabli nie ma :)

musialbyś : dołozyc suba oraz okablowanie do wzmacniacza

panie majster posiadam suba w bagaju wiazka idzie gdzies w boczek, wzmaka posiadam jak na zdjeciu tylko z jedna duza wtyczka, audio to audi concert, sub nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Będę montował mmi 3g low z polifta. Mam pytanie. Jaki wzmacniacz podejdzie do tego mmi? W chwili obecnej mam same głośniki bez suba. A chciałbym go dołożyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podmieniał ktoś może głośnik basowy ori subbofera na lepszy/mocniejszy focal lub jakiegoś JBL .Nigdzie nie mogę znaleźć nic na ten temat, a chętnie bym się za to zabrał bo ori słabo gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Chciałbym dokupić oryginalny subwoofer pod kolo 8K9035382B B&O. 

Może mi ktoś polecić wzmacniacz, najlepiej z wejściem HI-Low który bez problemu obsłuży ten sub?

I jeszcze pytanko - lepiej kupić najtańszy subwoofer z oryginalnym głośnikiem (cena ok 100zl) dla tuby i wymienić w niej głośnik na jakiegoś np JBL 

Czy właśnie ori sub B&O za ok 300zl? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2020 o 08:34, tommy24 napisał:

 

 

Edytowane przez BLADY1910
Skopiowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...