Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Soundmodul von Eberspächer w mojej Audi


Skruszo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :hi:

Niedawno kupiłem Audi a4 b8 2.0 Caga i okazuje się że jest trochę bardziej porobione niż myślałem :decayed: i tu mam do was kilka pytań
odnośnie wydechu.

A mianowicie :
w samochodzie mam wycięty Kat i DPF , programowo też go nie ma bo nie ma żadnego błędu na Fisie, ogólnie mam gołą rurę od samego kolektora aż do dwóch końcowych wydechów takich jak na filmie https://www.youtube.com/watch?v=Q7eFn7T1GEE wydechy są ori i wtyczki i wszystko też ze znaczkami VW i Audi

Moje audi chodzi identycznie tak jak ta A7 gdy podłączył tą drugą kostkę... fajnie to słychać ale w trasie jest to uciążliwe i fajnie by było to mieć na zloty i spoty :P

i tutaj moje pytanie...

Czy da się coś zrobić żeby aż tak głośno nie ryczał, oprócz odłączenia zasilania od tego ustrojstwa ? czy da się jakoś ustawić żeby to troszkę ciszej chodziło ?

Czy jeżeli to odepnę tzn zasilanie, to tylko i wyłącznie będzie miało to wpływ na dźwięk wydechu czy też w jakimś stopniu jest to połączone z komputerem samochodu i będzie dawało inna dawkę paliwa czy cuś ? :P

Edytowane przez Skruszo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj tutaj wiem że oni takie coś montowali:

www.facebook.com/audiservice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeśli masz zamontowany moduł SOUND BSTER to wystarczy włączyć kierunek w prawo trzy razy będzie wyłączony a w lewo trzy razy włączony ja zamontowałem u siebie takie wydechy może dziś wstawię filmiki jak to chodzi . Jeśli odepniesz zasilanie to będzie miało tylko wpływ na dzwięk wydechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo trzeba będzie przetestować czy jest tak jak mówisz, było by spoko jak by nie trzeba było tego odpinac za każdym razem ;-)

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

No u mnie niestety to tak nie działa, bo chyba że coś robię źle, ale widocznie nie mam tego modułu :-/ cóż pozostaje mi tylko odpinac wtyczkę

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to ogarnąć profi no to zadzwoń do VAGUDISERVICE oni co ogarną temat. Samemu montują takie zestawy klientom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie tylko troszkę daleko , no ale pomyślę, może się skuszę, a narazie zostanie tak jak jest :wink: Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian skoro nie zmeinia pracy silnika daj poprostu włacznik :D nawet zainstaluj sobie drive select i daj pod to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...