Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Szrpanie podczas ruszania


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

cały komplet podejdzie od 1z tz. koło zamachowe,tarcza i docisk.to jest pewna wiadomosc :wink:docisk i tarcza dobrej firmy do 600 zł a koło zamachowe kupi sie uzywke ale nie wiem ile spiewaja ale napewno nie duzo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie jak możecie i jak wiecie czy v6 2.5 tdi ma loło dwumasowe czy zwykłe standardowe :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy koło dwumasowe to nie jest to samo co koło zamachowe :?: Oświećcie mnie :oops:

Również czasami mam mocne szarpanie, ale nie wiem o co pytać więc na razie czytam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej na 100%dwumasowe :wink:

A ja tak się zapytam czy przy małych silnikach np: 1,6 było to montowane??? Czy przy wszystkich czy tylko przy tych z większą mocą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy koło dwumasowe to nie jest to samo co koło zamachowe :?: Oświećcie mnie :oops:

To nie jest to samo, spełnia tą samą funkcję, ale koło zamachowe to po prostu "kawał żelastwa" i nic więcej, na tomiast koło dwu masowe ma bardziej złożoną konstrukcję i posiada w sobie tłumik drgań (wcześniej było to w docisku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy koło dwumasowe to nie jest to samo co koło zamachowe :?: Oświećcie mnie :oops:

To nie jest to samo, spełnia tą samą funkcję, ale koło zamachowe to po prostu "kawał żelastwa" i nic więcej, na tomiast koło dwu masowe ma bardziej złożoną konstrukcję i posiada w sobie tłumik drgań (wcześniej było to w docisku).

chyba coś nie tak :cool:

tłumiki drgań są w tarczy a nie w docisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, źle napisałem, chodziło oczywiście o tarczę sprzęgła i sprężyny między tarczą a piastą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały komplet podejdzie od 1z tz. koło zamachowe,tarcza i docisk.to jest pewna wiadomosc :wink:docisk i tarcza dobrej firmy do 600 zł a koło zamachowe kupi sie uzywke ale nie wiem ile spiewaja ale napewno nie duzo :wink:

Czy zakładając koło zamachowe zamiast dwumasy coś się pogorszy :?: Jeśli wszystko będzie OK to od jakich aut koło zamachowe pasuje do AFN :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zakładając koło zamachowe zamiast dwumasy coś się pogorszy Jeśli wszystko będzie OK to od jakich aut koło zamachowe pasuje do AFN

obawiam się że

po pierwsze niewielkie są sznse na dopasowanie kołazamachowego zwykłego i odpowiedniego sprzęgła do niego

po drugie jęzeli nawet to się uda to i tak nie zda to egzaminu poniewaz tarcze sprzegłowe nie będą wytrzymywały (tłumiki drgań)

tak wię wg mnie operacja nie warta zachodu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały komplet podejdzie od 1z tz. koło zamachowe,tarcza i docisk.to jest pewna wiadomosc :wink:docisk i tarcza dobrej firmy do 600 zł a koło zamachowe kupi sie uzywke ale nie wiem ile spiewaja ale napewno nie duzo :wink:

W takim razie co oznacza ta wypowiedź :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyslam sie jak wkur....za bo mnie rowniez.

dzis kolezka z warsztatu wyskoczyl mi z 3000zl za wymiane kola,sprzegla i docisku (zglupial chyba calkowicie)

przekladac na chwile jakas uzywke chyba nie ma co bo to duzo rozbierania jest tak?

w sobote bylem w sklepie śkody i prponowali mi kpl :dwumasa+tarcz+docisk firmy LUK (pasuje od octavi) za 2550 PLN :shock: + robota ? może wyjdzie ta 3-ka, jak się wymienia całość !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyslam sie jak wkur....za bo mnie rowniez.

dzis kolezka z warsztatu wyskoczyl mi z 3000zl za wymiane kola,sprzegla i docisku (zglupial chyba calkowicie)

przekladac na chwile jakas uzywke chyba nie ma co bo to duzo rozbierania jest tak?

w sobote bylem w sklepie śkody i prponowali mi kpl :dwumasa+tarcz+docisk firmy LUK (pasuje od octavi) za 2550 PLN :shock: + robota ? może wyjdzie ta 3-ka, jak się wymienia całość !?

strasznie drogo a pasuje jak juz pisalem wczesniej na 100% od 1Z tarcza docisk i kolo zamachowe zwykle :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy tarcza sprzęgła od 1Z ma wbudowany amortyzator drgań (sprężynki), bo jeżeli koło zwykłe to musiały by chyba być. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest 1Z :shock: :oops:

1Z to TDi 90KM

Ale czy tylko audi cze też vw :?: Krótko pisząc , co robić :?: :???:

Czy rzeczywiście koło zam. i sprzęgło od 1Z pasuje do AFN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy tarcza sprzęgła od 1Z ma wbudowany amortyzator drgań (sprężynki), bo jeżeli koło zwykłe to musiały by chyba być. :?:
oczywiscie ze ma !!! :wink:

[ Dodano: 2006-05-16, 08:29 ]

Co to jest 1Z :shock: :oops:

1Z to TDi 90KM

Ale czy tylko audi cze też vw :?: Krótko pisząc , co robić :?: :???:

Czy rzeczywiście koło zam. i sprzęgło od 1Z pasuje do AFN

przeciez audi to tez vw wiec pasuje we wszystkich kierunkach :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...