Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana MCE09 2008-2012


czwura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie. Nie wiem do końca za co odpowiada moduł centralnej elektryki ale ostatnio po podciągnięcie granych stołków okazało sie ze mój MCE nie obsługuje tego. Mój moduł jest z literka N na końcu. Jaki numer modułu jest najbardziej wypasiony? Czy pasuje moduł od poligrafia do 2010? Co w ogóle obsługuje ten moduł bo na forum znalazłem tylko opis przy montażu bixenonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie mowiac cala elektryka z przodu auta podlaczona jest pod MCE ,lampy ,wycieraczki ,czujnik swiatla itd.

Z koncowka D obsluguje chyba wszystko.

Z polifta pasowal nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak w temacie. Nie wiem do końca za co odpowiada moduł centralnej elektryki ale ostatnio po podciągnięcie granych stołków okazało sie ze mój MCE nie obsługuje tego. Mój moduł jest z literka N na końcu. Jaki numer modułu jest najbardziej wypasiony? Czy pasuje moduł od poligrafia do 2010? Co w ogóle obsługuje ten moduł bo na forum znalazłem tylko opis przy montażu bixenonow.

Najbardziej wypasiony jest z końcówką P i takiego szukaj , z końcówką D mogą nie obsługiwać wszystkiego w autkach od 2010r , co do MCe z polifta to nie bardzo inne kodowania wywala dużo błędów, co nie oznacza że nie da się zrobić ktoś zmieniał cały przód z przed na polifta wraz z mce , a panel klimatronika już zmieniałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odgrzeje trochę temat bo powoli próbuje kompletowac graty na mody. Czy moduły mce oraz komforty przedlift politf pasują P&p? Oraz zna ktoś może, funkcjonalność modułu 8K0 907 063 DS. NIGDZIE nie, mogę znaleźć jakieś informacji odnośnie co obsługuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Misiek11 napisał:

Oraz zna ktoś może, funkcjonalność modułu 8K0 907 063 DS. NIGDZIE nie, mogę znaleźć jakieś informacji odnośnie co obsługuje 



Nie ma takiego sterownika z takimi literkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...