Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wszystko sprawne a z kratek leci delikatny chłód


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . odwiedziłem dziś serwis klimatyzacji. czynnik został uzupełniony . starego było tylko 280g.

klimatyzacja zaczeła poprawnie pracować. wentylator też

a z kratek leci tylko lekko chłodne powietrze.

cisnienie ktore sprężarka wytwarza to

niskie - 4 cos

a wysokie- 14

wentylator od klimatyzacji działa jakieś 5 minut a po chwili przestaje pracować i tak w kółko.

co może być????


a najlepsze jest to ze vag nie pokazuje zadnych błedów klimatyzacji.

a wszystkie wartosci sa ksiazkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmieniales przy okazji dysze rozprężną?To też ma znaczenie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto chodzi ze nie. a tez niedawno o tym pomyślałem. teraz jak to bedzie sciagną czynnik i bede musiał nabić nowy?? a co za tym idzie kolejne 150zł w plecy????


tylko żeby była wina tej dyszy to przewód był by zaszroniony a tak nie jest. jest tylko zimny i lekko mokry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czynnik muszą ściągnąć żeby dysze wymienić.U mnie przewody nie były zaszronione,a dławik był cały zasyfiony,powietrze też nie było mroźne.

A jak nie chcesz błądzić to zadzwoń do Dev'a to Ci powie co i jak ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede dzwonił tylko jutro podskoczę do tego serwisu i niech wymienią dławik.ciekawe czy cos to da. a która z klap może być uszkodzona ??


Marcin ile płaciłeś za sciągnięcie gazu i ponowne go nabicie??
musze wiedzieć aby nie dać sie w butelke nabić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za serwis zapłaciłem 120zl.Nabicie,ozonowanie i wymianę dławika.Co do klap to nie wiem,ale jak by nie działała któraś to by raczej nie leciało powietrze w ogóle.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam takie pytanie w twojej b5 tez wiatrak startuje razem ze sprężarka a po jakims czasie zatrzymuje sie i za pare minut znów staruje???

W mojej starej b5 z 95 roku to zapierdzielał cały czas. a tu nie.

mechanik twierdzi że zbija cisnienie i sie zatrzymuje.

prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem.Klima działa,dobrze chłodzi więc nie wnikam ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę zbyt wysokie ciśnienie LP ( niskie) powinno być od 1,5 do 2,5 Bar przy czterech i więcej coś jest nie tak

na pierwszy ogień wymiana dyszy ( oględziny na obecność opiłków ) jak bedzie czysto to coś jest zatkane lub sprężarka



jeszcze mam takie pytanie w twojej b5 tez wiatrak startuje razem ze sprężarka a po jakims czasie zatrzymuje sie i za pare minut znów staruje???

klimatyzacę mam doprowadzoną do porządku i wentylator chodzi cały czas tylko raz szybciej raz wolniej w zależności od temp i ciśnienia trzyma cały czas

HP na poziomie 14-16 Bar LP 2 Bary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u mnie cos nie hula. jutro prawdopodobnie wymienie dysze i okaże sie czy jest poprawa.


a to jest np możliwe że przez zapchaną dysze wentylator zatrzymuje sie co jakis czas??


pytałem sie i za wymiane dyszy chca 150zł wraz ze sciagnieciem i nabiciem. tylko zastanawia mnie jedno dlaczego wentylator zatrzymuje sie i spowrotem startuje. jak jest u was?????


i jeszcze jedno ze sprężarki słyszać lekki szum. i jak sie załącza to cos w niej stuka tak samo jak sie wyłaczy. da rade to naprawić czy trzeba nowa??


czujnik cisnienia klimatyzacji da rade wymienić bez spuszczania czynnika???


pomoże ktos dlaczego sprężarka sie wyłącza ?? jutro mam umówioną wizyte na wymiane dławika i boje sie to nic nie da a darmo wpakuje 150zł. co jeszcze wymienić przy okazji jak bedzie spuszczony czynnik????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...