Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nagrzewnica


Vego

Rekomendowane odpowiedzi

a mojej a4 czeka mnie wymiana nagrzewnicy niech mi Ktos podpowie kto juz to robil czy wymienic na jakas nagrzewnice drozsza czy zwykla np. valeo wystraczy jak widomo roboty przy tym jest wiec chce raz zrobic i porzadnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissens,w iparts.pl coś ok.80 zeta płaciłem.Polecam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogolnie dobrze grzeje chdzi mi o intensywnosc na hi nie idzie wytrzymac?

Edytowane przez Vego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ciekla w zimę,więc po wymianie dużo lepiej na HI nie dało się jeździć bo za gorąco było.Nissens jest polecany jako nagrzewnice.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na tubie jest filmik jak robili to w pasztecie wiec mniej wiecej będziesz wiedział sco i jak.

Na forum tez było pare tematów,wiem bo szukałem bo miałem wilgoć ale na szczęście nie przez nagrzewnice :decayed:

Ogólnie w b5 kibel bo cała deska trzeba sciagnac.Coś około 8-10h trzeba poswiecić ;)

Jaką nie weźmiesz czy valeo czy nissens-a będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no poszukam poszukam musze sie wziac bo wiecznie nei bedzie 30 st :)teraz urlop to czasu mam tylko zeby to mniej wiecej ogarna wszystko rozlozyc i zlozyc zeby liczniki z prawej strony nie wyszly... hehehe (zarcik) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rada to popytaj tutaj co mozesz zrobić jeszzce przy okazji dostania sie do nagrzewnicy :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze zawiasy podciagnac do gory bo drzwi sie opuszczaja ale to zobacze jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczki od klap nawiewow mozna przeczyscic albo wyminic jak sie zacinaja, na youtube jest sporo filmikow o wymianie jak i w samym google tez, tylko wpisuj frazy po angielsku a napewno znajdziesz jakies pomocne zdjecia, ja mam to za soba jak cos bedziesz chciał wiedziec to pisz, czym wczesniej tym lepiej bo caly czas jak jest nieszczelna puszcza plyn do tunela dmuchawy, potem bedzisz musiał dokładnie wycierac plyn bo jak sobie to olejesz to po wymianie jeszcze przez jakis czas bedzie Ci parował na szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wymienione :D tylko jak to w mowia polak potrafi zostaly mi dwie srubki na kluczyk 10 i wszystko skrecone gdzie brakuje nie wiem ;D a nagrzewnice juz z4 miechy mialem ominieta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...