Skocz do zawartości
IGNOROWANY

stuki przy dodaniu gazu z kolektora ssacego


Audi B7 Uk

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś miałem podobny problem myślałem ze coś wpadło do kolektora a pękł regulator zaworów ale to było w bmw e34 3.5 benzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie cos słychać jakby cos tam wpadło, nie mam pojęcia co, pierwszy mechanik mówił, ze to pompa wysokiego ciśnienia trzeszczy, wymieniłem dalej to samo, wczoraj sie wsluchalem i to jednak w kolektorze cos słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozebrane kolektor i nic w końcu zdałem pokrywę patrze a tam złamany piesek chyba przez wałek pedały bo później jeszcze dwa razy tak się stało i Wleciała nowa glowica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro nagram i wstawię

Nagraj ten dzwiek.

Kolego mam jeszcze pytanie jak swym aż siada to słychać go na postoju bo u mnie nic nie słychać tylko jak ruszam bez gazu to jest straszny trzeszczot i jak stanę to przez pare sekund słychać taki sam trzeszczot

Sorry dwumasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema nie wiem czy to akurat z kolektora ale przy dodaniu gazu zauważyłem dzisiaj takie stuki, dziwny dźwięk. Audi a4 b8  2.0 TDI

20180211_164238.mp4

Edytowane przez mrarturko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2018 o 18:18, mrarturko napisał:

Siema nie wiem czy to akurat z kolektora ale przy dodaniu gazu zauważyłem dzisiaj takie stuki, dziwny dźwięk. Audi a4 b8  2.0 TDI

20180211_164238.mp4

Witam czy kolega poradził sobie z tym objawem bo mam ten sam problem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Z tego co się dowiedziałem to pompa wysokiego ciśnienia. Ten typ tak ma.

Jednak zabieram się do jej wymiany bo mam datę produkcji z 2010r. a nieststy one opiłkują podobno po 2012 roku je poprawili. Sprawdzałem ją ostatnio i na szczęście nie mam żadnych opiłków ale chyba profilaktycznie wymienię. Minus taki że na allegro kosztuje 1500 zł ale jak zacznie opiłkować to czyszczenie całegu układu od 5 do 10 tyś. Wszystko zależy jaki stan opiłkowania i czy wtryski nadają się jeszcze do użycia.

https://allegro.pl/pompa-wtryskowa-bosch-2-0tdi-audi-a4-vw-passat-b8-i7249197156.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...