Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeróbka radia Concert I i Chorus na USB SDcart Bluetooth


ziolopex

Rekomendowane odpowiedzi

pomysł niby ciekawy, ale tragicznie wygląda ten wbudowany port z przodu radia....już lepiej jakby był wyciągnięty kabelek z tyłu z portem.

i kolejna sprawa, jaki jest tego koszt, bo to radio nigdy konkretnie nie zagra, więc jedyna zaleta jest taka, że mamy prawie oryginalny wygląd

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt sam nie wiem trzeba by było sprawdzić lub zadzwonić ja sam posiadam concert I i powiem że się mylisz u mnie bardzo ładnie gra znajomi myśleli że mam głośniki bose w sumie nie sprawdzałem czy są oryginalne czy bose ale radyjko dobrze gra są też na allegro adaptery które oszukują zmieniarkę cd ale jak widać na filmiku tam gość oferuje dużo lepsze rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow wczoraj tam dzwonilem i koszt takiej przerobki ale wszystkiego czyli naprawa glosnosci port usb czytnik kart sd i blutchu to 400zl.nie wiem czy to warto.co wy o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sam osobiście mam zmieniarkę USB zakupiłem zaraz po zakupie bo nie znalazłem tego tematu dopiero nie dawno go odnalazłem jakbym zalazł tą stronę przed tym zakupem to bym zrobił sobie taką przeróbkę ale usb bym dał albo do schowka lub obok gniazda zapalniczki


takie właśnie urządzonko zakupiłem

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-audi-skoda-seat-vw-xcarlink-klu-i5588107552.html

ALE jest potrzebna orginalna zmieniarka CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ziolopex a do czego potrzebna jest zmieniarka przeciez sie ja odlancza i w jej miejsce podpinasz to uzadzonko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musiałem podłączyć zmieniarkę CD do zmieniarki USB a potem do radia a żeby było trudniej nie miałem rozłączanej kostki więc musiałem zrobić małą rzeźbę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak to teraz gra?bo mam tez w garazu org concerta i zastanawiam sie nad podlonczeniem tego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że CD Audio jest bardzo dobre ale ta zmieniarka też jest dobra i praktyczna u mnie bardzo ładnie gra na oryginalnym radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bede mosial sprobowac odrestalrowac orginalny sprzet i zobaczyc czy u mnie bedzie to ladnie gralo.....a jaka kolego masz zmieniarke?ja mam panasonica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli pytasz o zmieniarkę cd to mam oryginalną a z jakiej firmy to Ci nie powiem bo nic na niej nie pisze bo mam zamontowaną chyba ze gdzieś z tyłu ale nie wiem jak ją wyciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo tej przeróbki Audi Gold i innych rozwiązań tego gościa, nie podchodzi to do Concerta plus i bodajże do Concertów produkowanych przez Panasonica.

sam kupiłem ostatnio tą zmieniarkę Yatour, ale jeszcze jej nie podłączyłem (pierw muszę radio odkodować). Fabrycznej zmieniary nie miałem, więc w kostce mam puste piny tam gdzie złącza zmieniarki. Samego Yatour'a mam zamiar schować tam gdzie mechanizm kasetowy - zrobię jakieś fotostory jak się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak jak mówiłem, Yatoura schowałem w radiu, zwykły pendrive lekko wystaje tylko, muszę natomiast pomyśleć jeszcze nad lepszym usztywnieniem zmieniarki w środku, ale na to przyjdzie czas jak zrobi się cieplej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...