Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie dziala centralny zamek z pilota


tomekch973

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od kupienia auta borykam sie z problemem nie dzialajacego centralnego zamka. Musze zamykac z kluczyka, a chcialbym zamykac z pilota. Do samochodu dostalem 1 kluczyk. 95caf441fc7a7c9b2d792c6ee4b7c293.jpg

Wymienilem baterie bo stare byly rozladowane, dorobilem drugi kluczyk 84bfec4ae59dea84d23a0296a93e3bba.jpg

Probuje zakodowac w sposob jeden kluczyk w stacyjke drugi w drzwi itd ale nie daje rady. Mechanik sprawdzal moj pilot na swoim urzadzeniu i stwierdzil ze wysyla sygnaly czyli jest sprawny, probowal go rowniez zakodowac vcds ale nie dawal rady. Powiedzial rowniez ze pamiec kluczyka mogla sie skonczyc i dlatego sie nie da zakodowac. Mam vagcom 311. Jak moge zakodowac pilot?

Pozostale zdjecia ktore moga sie przydac

5de7bba26ee5377bea413188c59703ac.jpgcc503242fe5719a6efa0736b52a746ff.jpgce33bd14a9fb73d912212fc484883ec2.jpgb24a8494f1491f51b81d2989e7faff0a.jpg

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwczesniej dopiero bede mogl sprawdzic w piatek wieczorem

Gdzie dokladnie szukac pompki dodam ze autko w sedanie rok 2000

Edytowane przez tomekch973
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tak jak wspominalem sprawdze w piatek postaram sie zrobic zdjecie, ewentualnie spisac numery

Nuumer Pompki Centralnego zamka to: 8D0 862 257 B


nikt nie pomoze ?:)

Edytowane przez tomekch973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może odbiornik sygnału pilota w centralce padł u mnie tak się stało. A wcześniej działał?

Edytowane przez Kolo91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wystarczy przekonserwować pompkę centralnego? Kostki , styki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź pilot:

Podłącz vaga, wejdź w grupę 35 następnie blok 007

-okienko nr 2 [masz same 0000 w momencie naciskania przycisku na pilocie wartość powinna się zmieniać np.0000 na 0100 , zmienia się tylko w czasie wysyłania sygnału z pilota ] czyli centrala go widzi w przeciwnym wypadku coś jest niesprawne. Albo pompka, albo pilot.

Opis znaleziony w necie, sam go nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak, Audi kupilem z nie dzialajacym zamkiem. co do instrukcji uzytkownika "marcin_franz" w bloku 007 pokazuje not available

Co ciekawe gdy podlaczylem sie z centralka soft code mialem 00512 lecz gdy go zmienilem na 08192 i to w bloku nr 003 po nacisnieciu przycisku na pilocie zaczely zmieniac sie wartosci np z 0000 na 0100. W bloku 004 sprawdzilem ze kluczyk mam zapisny na 1 miescu. Probowalem zakodowac kluczyc w sposob: 1 kluczyk do stacyjki drugi w drzwi przekrecam i trzymam w pozycji zamknij wciskam raz przycisk na pilocie zamknij autko miga kierunkami 1 raz wyjmuje kluczyk z drzwi naciskam przycisk na pilocie otworz, samochod sie otwiera ale po tym nie reaguje na zadne moje wcisniecie.

Jakies pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wykasowałeś ten kluczyk z pamięci zanim próbowałeś go dodać?

nie, a w jaki sposob mam to zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykasowalem kluczki w vag -u mialem same 0 czyli 0000, probowalem kodowac w vagu pojawil sie 0001 czyli 1 kluczyk ale dalej nie dziala


jakies inne pomysły ? jakie powinno byc kodowanie w mojej a4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche odkop ale mam taki sam problem ma ktoś jakieś rozwiązanie?

Edytowane przez ferN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RaThek napisał:

Ciekawe co ma ten wątek do tego że pilot po zakodowaniu i wciśnięcia przycisku otwierania samochód się otwiera a nastepnie zero reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...