Skocz do zawartości
IGNOROWANY

toyota avesis 2.2 170KM


artur1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam stałem się nie szczęśliwym posiadaczem avesis 2.2 170KM 2004 rok auto nie ma mocy takiej jak powinna kopci czasem na biało i czuć ropę auto było na teście drogowym i pokazało że turbina nie pompuje tak jak powinna filtr DPF okazuje się być dobry bo temperatura różni się miedzy wlotem a wylotem o 70 stopni pod maską znalazłem jakąś samoróbkę zamieszczam zdjęcie proszę o pomoc w diagnozie o co chodzi

jpofoikn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny ze to jest ori moc bo z tego co mi wiadomo silnik 2,2 d-Cat miał 177km i był montowany od 2006 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze sprostowanie samochód jest z 2005.07.01 bardzo przepraszam ale pomyliłem się bo pisałem wieczorem a moja klawiatura robi czasem niespodzianki w dowodzie jest napisane że ma 130KW czyli około 177km

Edytowane przez artur1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobneobjawy i niestety był to dpf a ścislej niedokończona procedura regeneracji wtedy auto jest wyraźnie słabsze i niechętnie wkręca się na obroty a do tego kopci na biało ze aż wstyd. Pomogła procedura serwisowa czyszczenia filtra. Niestety problem powrócił po około 40 tysiącach. Wtedy trzeba było wymienić filtr. Miałem przebieg około 250 tys jak zaczęły się takie problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a kolego a ten wężyk na zdjęciu który jest zatkany srubką jak wsadzę na ten metalowy to auto w ogóle nie jedzie dopiero od 3tyś coś się dzieje ,z tą srubką jakoś jedzie ale to jeszcze nie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...