Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana kierownicy z b6 na b7.


Butcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Czy jest możliwość przełożenia kierownicy multifunkcyjnej z b7 do b6? Ja również posiadam w b6 kiere multifunkcyjna z tempomatem oraz komputerem pokladowym. Czy przelozenie wymaga dokladania taśm itd czy jest po prostu plug n Play? Jest na forum pelno info na ten temat ale nigdy nie znalazłem nic na temat z Multi na Multi. Nie wiem czy to coś zmienia ale auto jest z 2004r z pełnym fisem, navi oraz zestawem głośnomówiącym.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozostaje,chyba do dzisiaj nie wyjaśniony w 100% problem działania poduszki z B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozostaje,chyba do dzisiaj nie wyjaśniony w 100% problem działania poduszki z B7

Oczywiscie :)

Dlatego tez został zmieniony manual w DZIALE WARSZTAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego NiIE musi Ci działać MF kiedy założysz kiere z B7 do B6

Zależy to od tego jakie masz radio jeśli starsze to MF na kierze od B7 będzie działał tylko częściowo - Nie będzie działać lewa rolka od przełączania stacji utworów itp.

Natomiast będzie działać tylko rolka od głośności.

Po prostu za stare radio. Jeśli za to masz np. do tej kiery MF z B7 radio typu RNS-E lub inne ale montowane w B7 to będzie ok.

Jeśli masz radio typowe z B6 to niestety tylko częściowo będzie dział MF


Z tego co pamiętam to poduszka w B7 jest 2 nabojowa czyli są dwa etapy wystrzału a w B6 jest jeden nabój i zadziała ten jeden.

Czyli poduszka zadziała na jednym naboju drugi prawdopodobnie ułamek sekundy po pierwszym nie wystrzeli tak jak jest to w nowszych modelach.

Nie mniej jednak poduszka zadziała prawidłowo

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupując np. Concerta 2, ale z B7 MF powinna działać prawidłowo [emoji4]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ogarniał ktoś już ten temat? Mam dokładnie tak samo jak autor posta. Kiera mf b6 i mam rns-e, chce założyć 3ramienną z b7 też z mf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chuck Norris napisał:

Witam, ogarniał ktoś już ten temat? Mam dokładnie tak samo jak autor posta. Kiera mf b6 i mam rns-e, chce założyć 3ramienną z b7 też z mf

Czytałeś w ogóle post od Robero?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...