Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śląski Bazar


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie ma ktoś na zbyciu jasnej podsufitki do a4 b6 avant bo mi się cały materiał odkleił?

ze dwa lata temu oddałby Ci za piwo- a tak poszła na hasiok
Ucho właśnie to samo zrobił co Ty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na kostkę do lusterka wewnętrzego 6 pinowego do b8

nr 8e0971833

Oddam za dobry 4-pak :)

Edytowane przez deafca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupie opony Lato 17" - rozmiar jaki kto ma oby byly 4szt te same /komplet/ w dobrym stanie (~5mm)

Ps.

Ma ktos kontakt/namiary/tel na secio84 ??- szukam dalej mechanizmu podnoszenia szyn przod prawy

Plis PW

Arturo mega dzieks za namiary! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś pożyczyć na około tydzień kiere do b6 ? obojętne jaką, może być bez jaśka żeby kręcić się dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś pożyczyć na około tydzień kiere do b6 ? obojętne jaką, może być bez jaśka żeby kręcić się dało

Ja mam z a6 c5 jak coś to dzwon 732545749

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś pożyczyć na około tydzień kiere do b6 ? obojętne jaką, może być bez jaśka żeby kręcić się dało

dzwoń, mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zalegają komuś dwie opony 17" w dobrym stanie

Edytowane przez horny devil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam do oddania komplet kanap do b5 kubek i grzanie dupki i jeszcze jakiś przycisk jest z boku ale nie reaguje jak ktoś chętny to za dwie dobre flachy oddam

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam:

-zawias regulowany ori RS4B7 sedan po przebiegu 90tys km. (ok.55tys mil) - amory i sprężyny - będą idealnie pasować do S4 lub 3.0tdi :decayed: 1800,00pln ,

-bose sedan b7 (4głośniki drzwiowe, jeden basowy w półkę i wzmacniacz ze stelażem) z tego samego samochodu więc dużo nie grały :P - 600,00pln

-siłowniki szyb tył b7 również z rs4b7 - 150,00pln za oba ,

-klapa tył rs4 kompletna czarny akryl (poza lampkami rejestracji) - lakier niezły ale nie idealny - 300,00pln

-soczewki z b8 (np. do lamp z b6) - zostały po niedoszłych modach stan idealny bardzo mały przebieg - leża w szafie kilka lat - 150,00pln za dwie,

-klimatronik 1DIN bez grzania z b7 - stan bdb 150,00pln ,

-fotele kubły podróba rs4 (trzeba przerobić bo szyny nie pasują p&p do audi) - brat je chciał wkładać ale w końcu przycisnął pasa i kupił ori,

Ceny do negocjacji ;)

Zaręczam że wszystko sprawne .

:hi:

Edytowane przez seves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saves a masz uchwyt na tel...

a i poszukuje jeszcze albo uchwyt typu McDonald do tyłu bądź dwa uchwyty na kubek z b6

Ktoś coś pisać lub dzwonić 732545749 potrzeba na wczoraj :)

Edytowane przez walada1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany :) Listwy z S4 z mojego samochodu dalej do wzięcia.
Cena Spada -900zł (dla forumowiczów) do końca tygodnia.
Jak sie nie sprzedadzą to zostaną u mnie :)
796 417 977 jak co dzwonić :)

http://olx.pl/oferta/audi-a4-s4-b7-b6-listwy-drzwi-oryginalne-CID5-IDgxjwl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema...mam na sprzedaj konsole Xbox 360 250GB Slim w kolorze piano black (czarny połysk)NIEPRZEROBIONA.Stan..jak na moje oko bardzo dobry bo zawsze dbam o takie sprzęty.Zawsze stała u mnie pionowo więc nie jest porysowana od pada itp.Do konsoli mam 2 pady(jeden prawie wcale nie był używany),2 zestawy słychawkowe(z czego jeden jest nówka),chatpad(ori klawiaturka podpinana do pada),17 gier:

-Spec Ops-the Line

-Sniper-Ghost Warrior

-Need for Speed The Run

-Mercenaries 2

-Call of Duty.Ghost

-CoD-Black Ops

-CoD-Black Ops 2

-CoD 4 Modern Warfare

-CoD Modern Warfare 2

-CoD Modern Warfare 3

-Ace Combat Assault Horizon

-Sniper Elite V2

-Sniper Elite 3 Africa

-Forza Motorsport 3

-Red Death Redemption

-GTA5

-Rise of the Tomb Rider

do konsoli oczywiście mam ori pudło

cena..850zł+kw do małej negocjacji.lub moge obnizyć cene odejmując cos z oferowanego zestawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdyby ktoś mial jakies sensowne opony letnie 225/40/18 z bieżnikiem na min. 2 sezony niech da znać na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdyby ktoś mial jakies sensowne opony letnie 225/40/18 z bieżnikiem na min. 2 sezony niech da znać na pw

Mam 4szt. 255/40/18 jeśli chcesz :hi:

jak masz wysoki zawias i dobre et to wejdzie a i przebiegi natrzaskasz mniejsze :P choć fura zacznie wolniej jechać

Edytowane przez seves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdyby ktoś mial jakies sensowne opony letnie 225/40/18 z bieżnikiem na min. 2 sezony niech da znać na pw

Mam 4szt. 255/40/18 jeśli chcesz :hi:

jak masz wysoki zawias i dobre et to wejdzie a i przebiegi natrzaskasz mniejsze :P choć fura zacznie wolniej jechać

Kolega :grin:

Kumplowi to nawet kotwice by sprzedał by tylko go szybkim dieslem nie zrobił ze świateł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię sprężynki do zdalnego otwierania klapy w Avancie. Interesują mnie dwie zielone i dwie niebieskie.

PS: U penty najbliższe zamówienia co najmniej za dwa tygodnie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdyby ktoś mial jakies sensowne opony letnie 225/40/18 z bieżnikiem na min. 2 sezony niech da znać na pw

Mam 4szt. 255/40/18 jeśli chcesz :hi:

jak masz wysoki zawias i dobre et to wejdzie a i przebiegi natrzaskasz mniejsze :P choć fura zacznie wolniej jechać

Kolega :grin:

Kumplowi to nawet kotwice by sprzedał by tylko go szybkim dieslem nie zrobił ze świateł :grin:

Wszyscy mają szybsze auta niż ja, moja to tylko pali i nie jedzie no i co... Jakoś trza se radzić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa dokładka sline do B6 w kolorze LZ9W. Malowanie może do najlepszych nie należy, są jakieś pojedyncze wtrącenia ( pewnie malowane bez komory ), ale ogólnie jest całkiem w porządku. Miałem zakładać do siebie, ale zmieniłem plany.

Cena 300zł

jyvuPXE.jpg

fuYPzOz.jpg

WYMX1Yo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...