Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śląski Bazar


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

wyobraź sobie że jest tam Klima [emoji3] el szyby lusterka. ABS wspomaganie , hak , 4x4 , dodatkowe zegary

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dydo85 napisał:

sprzedam Audi 80 quattro. 2.0e 115km ABK. gaz sekwencja. e8c05c0b9d625dff72ce3e968b17abfe.jpg 93. r więcej info pod 609817273 3tys PLN

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Że akurat nie mam wolnej gotówki... Bardzo śpieszno ze sprzedażą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kpl wtryskow z BEXa. Miały wpaść do mnie, ale zmieniła się koncepcja. 200 zł z KW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś zalega w piwnicy skrzynka narzędziowa 8E0012111A w bdb stanie z nie połamanymi zawiasami i zaczepami to chętnie odkupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do A4 B8 s-line biały ibis white sprzedam:

kompletny przód: maska, błotniki, zderzak sline kompletny z grilem kratkami, halogenami, reflektory led ksenon

tył zderzak pod parktronik, dokładka sline na podwójny wydech po lewej stronie, klapa sline,

Wszystko po zmianie z przed na polifta (z 2.0tfsi quattro 2010rok)

Stan idealny! Bez malowania (ibis white) - tylko zderzak przedni i gril wymagają poprawek ;)

Pozdrawiam,

Edytowane przez seves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam:

-podsufitka z RS4  (taka jak sline) do sedana z szyberdachem bez przesłony na szyberdach (nie wyjmowaliśmy jej bo zbyt dużo kłopotu) z RS4 przygotowywanej na tor

poza tym kompletna z lampkami żarówkami :P itd. , idealny stan!!! Pakiet światło, alarm itp... 500pln

-soczewki z b8 - jak nowe, kupiłem kilka lat temu bo kiedys miałem b6 i chciałem poprawić lampy ale auto sprzedałem a to zostało - 100pln (chyba że znajdziecie gdzieś taniej) kiedy je kupiłem były z auta o niewielkim przebiegu, są jak nowe!!! Od tego czasu przeleżały w kartoniku,

- osłona dolna kierownicy do b6/b7 bez tempomatu (dziurę na tempomat można wyciąć) stan bdb - 30pln

---> jakby ktoś miał manetki wycieraczek/kierunków w średnim stanie to oddam takie w stanie bdb ;) zostały mi po dołożeniu FISa - prawa bez przycisków oczywiście do B6/B7 <---

- zmieniarka ze schowka na 6cd oryginał z RS4 bez kabla (do uzgodnienia)

 

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2017 o 11:09, horny devil napisał:

Do zabrania jest bmw 316d czarny sedan.  Produkcja 11.2009r przebieg niecałe 140tys. Cena 9500euro. Auto aktualnie w Krefeld. 50km od kolonii. 

Więcej info dla zainteresowanych. 

Sprzedane

 

Zawartość dodana 20 minutes later
Dnia 19.02.2017 o 11:09, horny devil napisał:

Do zabrania jest bmw 316d czarny sedan.  Produkcja 11.2009r przebieg niecałe 140tys. Cena 9500euro. Auto aktualnie w Krefeld. 50km od kolonii. 

Więcej info dla zainteresowanych.

 

Sprzedane 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam

W skrócie

Moje b6 AVANT LY7W

Buda przebieg nieznany - obstawiam około 500kkm silnik 230kkm

1.8T + multitronic+LPG , olej w skrzyni wymieniony 2 miesiące temu

Na Vagu sporadycznie błąd mieszanki (pewnie wina LPG+SAI), skrzynia zero błędów, reszta pierdoły)

Zewnętrznie pełny s line - zderzak przód, listwy drzwi S4, lotka s-line, zderzak tył s- line( leży wystarczy pomalować i założyć) + końcówki wydechów fi 90 Ulter, xenon ori nowe palniki od Qwerty)

wewnątrz - pełna skóra z A6 C6 (full elektryka, pompowanie, grzanie i pamięć (nie podłączone), czarny sufit, kiera, mieszek i ręczny na nowo obszyte skórą)

felga 18cali ori s-line ośmioramienne po malowaniu i prostowaniu (1000zł)+ 4x opona zimowa nexen dot 2016 jak nowe+ już założone, 2x nexen 2016 jak nowe+2 Vredestein 2x5mm

LPG - BRC - prawdopodobnie reduktor do wymiany(słabo odpala na lpg, po zakręceniu butli pali od strzała)

Silnik po swapie na ten sam AVJ z UK po przelocie 89 k mil + nowe wtryski - zrobiony przy licznikowych 201 kkm

+ dużo części po przeszczepie - kolektor, alternator, SAI, masa wężyków, i pierdółek itp

minusy - do malowania nadkola przód - bierze rdza, i kilk poprawek lakierniczych- najlepiej całą opierdolić bez dachu i drzwi żeby była igła

wyciek z silnika - nie wiem skąd ale namierzę

 Istnieje możliwość zakupu w golasie

bez zewnętrznego s-line i ksenonu - 3700zł\

bez wewnętrznego wypasu - sufit s line, kiera, gałka o ręczne w pikowanej skórze, skóry A6C6 - 1600zł

bez kół ori s line 18 cali i bez opon( 4x opona zimowa nexen dot 2016 jak nowe, przelot max 1500km+ już założone, 2x nexen 2016 jak nowe 800km+2 Vredestein 2x5mm) - 2500zł

faktury na 30k, nowy silnik rok gwarancji już miną, łożyska przód, tarcze komplet przód tył, olej i filtry co 15kkm, nowe wahacze przód - komplet, rozrząd zrobiony przy licznikowych 201 kkm, nowe cewki, - naprawdę masa częsci - na wszystko mam FV

cena 17 500 jak stoi+części

lub 10 000 zł ogołocona

lub zamienię na S4 B8  koniecznie lift

jak nie zostaje do śmierci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam pracę jako doradca serwisowy w ASO VW

Jeżeli macie kogoś, to proszę o kontakt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam swap hamulcy do a4 b6 na 312  tarcze+klocki+jarzma i zaciski cena 120 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam heble 320/288. Zaciski z jarzmami ładne, tarcze ładne, klocki raczej wymiana. Cena za całosc 800 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aliexpress :hi:

U mnie tak siadlo:

 

DPqzT0W.jpg

 

laoWmiG.jpg

 

1MFOG0h.jpg

Zawartość dodana 2 minutes later

 

2TYx6VU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w programie 101 napraw gość montowal to w golfie,pokazywał jak podłączyć i montować.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie widziałem programu ;) Mi bardziej chodzi coś takiego dostać od ręki. Gdzieś jakiś bogato wyposażony sklep z różnymi takimi artykułami. Często najciemniej jest pod latarnią, jak to mówią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...