Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śląski Bazar


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam dokładkę zderzaka leon coupra, nowa, nigdy nie zakładana, delikatnie skrócone "noski".

 

Cena 100 zł z odbiorem osobistym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.05.2017 o 23:02, Pucek napisał:

Sprzedam dokładkę zderzaka leon coupra, nowa, nigdy nie zakładana, delikatnie skrócone "noski".

 

Cena 100 zł z odbiorem osobistym

Aktualne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, horny devil napisał:

Aktualne? 

Aktualne, jeszcze sobie leży:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jak już niektórzy wiedzą, zmieniłem auto to:

mam do oddania trochę gratów z B5ki. większość rzeczy mam na zamianę za standardy. ogłoszenie ważne do końca miesiąca, potem auto idzie do żyda, czas zakończyć mój najdłuższy 12letni związek :) rzeczy wystawiam z życzliwości, nie z chęci zarobienia, wiem jak trudno zdobyć niektóre rzeczy w dobrych cenach... Jak znajdę czas porobić zdjęcia to uaktualnię post. Jeśli chcesz się targować, poślij aukcję gdzie znajdziesz poszczególne rzeczy taniej ;) wymagam odbioru osobistego i oględzin towaru.

1-przedni zderzak S4 wraz ze ślizgami i z kratkami, bez halogenów, był pęknięty ale został naprawiony w zakładzie zajmującym się zderzakami. chce za to zwykły kompletny zderzak przedliftowy lub poliftowy i 650zł dopłaty.

2-sfatygowany oryginalny grill z RS4 bez ramki (pasuje ze zwykłego grilla) z czarnym znaczkiem, ale do odratowania - 200zł

3-gwint FK do ośki, stan dobry, aczkolwiek prawy tył wylany do regeneracji, od kilku lat niekręcone nakrętki więc nie wiem czy drgną (mój przebieg na nich to jakieś 60000km - zamiana za ori + 200zł

4-pojedyncza lampa valeo lewa (od kierowcy) z soczewką bixenon + druga soczewka do drugiej lampy (do wyrezania kompletu, bo lampa się połamała przy dzwonie) bez osprzętu - 100zł za całość

5-dwie lampy depo (roczne) malowane na czarno z nowymi soczewkami hella 3 z a6 c7 z żarnikami i przetwornicami (jakieś chyba z opla, nie HID) , wszystkie zaczepy, wszystkie klapki, komplet żarówek. Stan jak nowe - chce za to zwykłe lampy poliftowe na h7 plus 500zł, świecą na prawdę za***iście

6- oryginalna blenda (lipspoiler) z Saaba pasująca idealnie na klapę do sedana, trzeba tylko przemalować i pozbyć się wycięcia na znaczek saaba ;) - 250zł

7- mogę się zamienić tylnymi lampami po drugim lifcie przyciemnionymi folią na czarno (sedan) za zwykłe przed lub po lifcie - bez dopłaty

8- maska po drugim lifcie czarna za obojętnie jaką maskę jesli jest ktoś chętny pozbyć się spryskiwaczy, wymaga malowania - bez dopłat

9- halogen okrągłe do RS4, ponoć pasują też do S4 , dorobiony jeden uchwyt- 200zł/kpl

10- sztywny dolot z fmicem od turbiny aż do bloku silnika - zamiana na rozwiązanie oryginalne + 200zł dopłaty

* -jest też opcja dla mega rezaczy zamienić się za wszystkie drzwi i przednie błotniki , mam usunięte listwy dolne i środkowe oraz kierunkowskazy, zamiana jeden do jeden + 500zł (mam do kpl dwa duże lusterka z customowymi migaczami, które nie wyglądają festyniarsko) jakby ktoś chciał. (kolor czarny z palety subaru, nie spasuje bez malowania taili lub reszty budy ;) )

większość jest aktualnie na aucie, więc jak coś chcesz to przyjeżdżasz i przekładamy. nic nie wysyłam i nie wystawiam na allegro.

 

20170510_161727.jpg

20170510_161814.jpg

Edytowane przez keżor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam do B6 Avant

Lotka S-line LY7W - 392zł

Lampy xenon, nowe żarniki Philips i soczewki z odbłyśnikami od Qwert'ego - świecą naprawdę świetnie  - 786zł

Listwy S4 Ori pomalowane na czarno plasti dipem - 733zł

4x opony zimowe Nexen Winguard czy jakoś tak DOT koniec 2015 lub początek 2016 - jak nowe zrobione , hmm sam nie wiem ale nie więcej jak 2kkm - 916zł

Końcówki wydachów fi 90 Ulter, nowe nie zakładane nawet nie przymierzane - 147zł

Zderzak S-line pod dwie rurki kolor niebieski metalik taki jak ma Chopin 651zł (tutaj raczej odbiór osobisty lub sam zamawiasz kuriera)

 

Zamienię

Fotele A6 C6 kubełki, pełna skóra jak w S line tylko, że bez napisu S-line pasują P&P do B6/B7 /elektryka/podgrzewanie/pamięci/pompowane/schowki rozkładane/siatki w plecach/podświetlane - zamienię na zwykłe kubły soul 472zł dopłaty lub placki soul 576zł dopłaty 

Podsufitkę S-line czarną wraz ze wszystkim-daszki, słupki, lampki na zwykłą - odbiór osobisty i przekładamy razem wszystko - dopłata + 624zł

Felgi 18 Ori S line wraz z oponami 2x Vredestein DOT 2013 raczej na dociachanie+ 2x Nexen N8000 nówki myślę 3kkm przelotu, wyprostowane i na nowo pomalowane 2 lata temu(przelot max 10kkm) - zamienię na Ori lub nie ori ale fajne 16 lub 15 z oponami lato no powiedzmy minimum 6mm marka bez znaczenia - dopłata 1598zł

Kiera nowo obszyta skórą pikowaną+mieszek pikowany automat na zwykłe - dopłata 247zł

 

jak ktoś będzie chętny na całość cena 5873zł

 

Pytania/propozycje tylko na PW

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam wtryskiwacze z silnika 1.8 T BEX 140 zł .

Edytowane przez matex91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś potrzebował części samochodowe z dojazdem do klienta w Katowicach http://autoserwis.pl. Mówcie, że z forum to kwotę damy najniższą i dowieziemy.

Edytowane przez jendrek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupie relingi dachowe do audi a4 b6 sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relingi do sedana ?!?? :eusathink: :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Original-Audi-Grundtr%C3%A4ger-Tragst%C3Chodziło mi o poprzeczki żeby założyć bagażnik dachowy

Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygarnę stare przednie amorki od B5. Mogą być wylane i bez sprężyn. Zależy mi na talerzykach 8D0 412 103B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...