Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śląski Bazar


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię "dół" ASN ze 100% sprawnym blokiem.Może być kompletny motor,ale wolałbym tylko dół,bo moja góra jest dobra.Ktoś jakieś w miarę pewne źródło ma to dajcie znać.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Listwe z s line, dolna drzwi prawy tył, do A4 b7 w kolorze ly7w, do zalozenia. Ewentualnie zamienie ją na tą zwykła. Również w bdb stanie.

Kupilem, ale sprzedający nie poinformowal mnie, że to z s line.. 

Kontakt SMS, 731706150

IMG_20190309_153836.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie! Szukam reszty tajli do mojej kupki złomu [B6 sedan], tzn. zderzak przód sline i lampy przód, to z takich grubszych rzeczy.

 

IMG_20190428_203148.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potrzebuje koło na zapas 16 cali. do mnie już nie wejdzie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż dużo gratów z a4 b8 avant polift zderzak przod zwykły pod pdc,Grill pod pdc szary,zderzak tył pod pdc,wiązkę parktronika tył poliftowa, sprezyny 1ba i amortyzatory z 2.0 tfsi quattro, podkładki pod gumy amortyzaora tył podwyższające,listwa progowa sline a5 sportback kolor Ly9b idealny stan :) pisać pw jak by ktoś cos potrzebował :) zderzaki kolor również Ly9b 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tez kratki do zwykłego zderzaka poliftowego do przodu,podsufitka biała cała z lusterkiem fotochromatycznym,halogeny hella oryginał przednie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pas przedni z chłodnicami do ASN.Kratka lewy dół pod halogen i lewą lampę zwykłą.Jak ktoś ma,to zderzak ze spryskami i maskę pod kolor LZ9W też bym przygarnął:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka gratów z ASN,które pozostały mi po naprawach.PW ewentualnie,a później do dogadania odbiór osobisty w naszym rejonie:hi:.

Chłodnica klimy z wiatrakiem.150zł

Kierownica powietrza+uchwyt pod lewą lampę+ta gumka,co tam idzie.Ori ASO jeszcze zapakowane.Kupiłem,a potem dostałem cały pas przedni z chłodnicami i w końcu to zostało.Za 100 oddam,albo i mniej,byle nie leżało,a komuś pomogę.

Kolektor-sam,bez wałka 50zł,albo dobra wódka,czy nawet 4-pak.Każdy potrzebuje ze sprawnym wałkiem,ale może komuś się to przyda:)

Opony Nokian line 205/55/16 dot 07/15 na 1-2 sezony.1 uległa uszkodzeniu i kupiłem nowy komplet.Mam 3 i za 150 zł bym to oddał.

Ponadto leży mi jeszcze głowica z VW Polo 9N 1,2 12V 2002 .Plus nowy,nie używany praktycznie zawór EGR z Pierburga do tego.Miałem go wymienić,to się silnik wykrzaczył.Polo już dawno sprzedane,a te klamoty leżą.100zł za głowicę i 100-150 za zawór.?

Pozdrawiam.

Edytowane przez mirek31071977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2018 o 13:03, afroo. napisał:

:hi:

Chce ktoś Poorboys'a Natural Look? Ori butelka nie użyta ani razu. Leży mi nadwyżka więc oddam za 50zł.  SPRZEDANY

Oprócz tego mam do oddania:

Podsufitka z mojego sedana z 2006 roku pod szyber wraz ze wszystkimi plastikami i lampką w kolorze 5BL (silber). Stan bdb - do lekkiego przeczyszczenia. Cena za elementy do dogadania.

Szyberdach B6/B7 avant/sedan Webasto wraz z silniczkiem 2008r. Szyba nie porysowana, uszczelki i cały mechanizm w bdb stanie - 150zł.

Soczewki bix B7 angliki z odbłyśnikami w bdb stanie z 06/06r. - może ktoś sobie wyrzeźbi przesłonę na eu - komplet 50zł.

Reflektory bix B7 uszkodzone klosze i urwane uchwyty, pęknięta obudowa 06r. - na części. Cały środek, odbłyśniki, soczewki, regulacje itp. w bdb stanie, nie wypalone. Cena do dogadania.

 

To co wyżej aktualne. Dodatkowo dekielki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...