Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wydech przelotowy do 2.0 TDI


walus5555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś robił może wydech przelotowy w 2.0 TDI CR? Jak to brzmi i czy bardzo głośno robi się wewnątrz autka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk bez zmian, auto z dołu lepiej w wstaje ale smierdzi jak z Jelcza;) u mnie taki stan jest u mnie po wyharataniu dpfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk bez zmian, auto z dołu lepiej w wstaje ale smierdzi jak z Jelcza;) u mnie taki stan jest u mnie po wyharataniu dpfa.

jak dzwięk bez zmian?

na YT jest pełno filmów

robiąc przelot zawsze bedzie głosniej niz na serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o głośność w środku? Nie zauważyłem różnicy a na zewnątrz cięzko powiedziec, może minimalnie jak na wolnych obrotach pracuje auto. Nie wiem jak w trakcie jazdy na zewnątrz słychać. Słychać bardziej świst turbo,ale w środku prawie nie odczuwalne.

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk się zmieni będzie chodzić bardziej basowo oraz Turbo będzie gwizdać

Ogólnie fajny mod gdyby nie ta sadza po każdym wciśnięciu gazu xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem z znajomym 1.9 tdi tylko że akurat oplem na całkowitym przelocie, bez żadnych tłumików. Jest masakra, z tyłu jak siedziałem nie można porozmawiać z kierowcą . Później wrzucił tłumik przelotowy środkowy i na niskich obrotach zrobiła się cisza ale przy wyższych dalej to samo. Czyli jak jedziesz na niskich obrotach jest ok, jak turbo się załączy i jest większe ciśnienie spalin też jest stosunkowo cicho. Najgorzej trasa przy większych prędkościach i spokojnej jeździe...

ja bym totalnego przelotu bez tłumików nie robił. I jak dźwięk może być bez zmian jak zamiast 3 ? tłumików nie ma żadnego ?? może już całkiem kolego ogłuchłeś :decayed:

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...