Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LIPIEC - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w poprzedniej edycji, teraz także wybieramy po 4 zdjęcia na każdy miesiąc, bez podziału na kategorie.
Wszystkie szczegóły odnośnie konkursu można znaleźć w regulaminie.
Na koniec roku z wybranych zdjęć robimy kalendarz 2016 :cool1:
Bardzo prosimy wszystkich o ocenianie całego zdjęcia, a nie tylko auta, które na nim jest :good:


MIESIĄC - LIPIEC
TERMIN ZGŁOSZEŃ - 15.08.2015r.
POCZĄTEK GŁOSOWANIA - 04.09.2015r.
KONIEC GŁOSOWANIA - 08.09.2015r.
ZGŁOSZENIA SIERPIEŃ - 15.09.2015r.
DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA WYSYŁANE NA KALENDARZ ROKU 2016


Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres [email protected]
W tytule maila proszę podać miesiąc na jaki jest zgłoszenie, zaś w treści TYLKO swój nick z forum.

Proszę pamiętać żeby wysyłać tylko po 1 zdjęciu (1 zdjęcie = 1 user!)







Zapraszam Wszystkich do wzięcia udziału :punk:
Najładniejsze zdjęcie A4 - LIPIEC
Zdjęcia widocznie po kliknięciu na zwijak:


1. andynl
AOBx7ta.jpg


2. huzio00
OTZbPik.jpg


3. Magic87
sXFIk0c.jpg


4. simon__75

ubar0b1.jpg


5. slavko87

BJBLi7h.jpg





>> REGULAMIN <<
>> GALERIA SŁAW 2015<<

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. Zdjęcia huzio00, proszę mi wyjaśnić czy spełnia 1 punkt regulaminu? (Przecież z daleka widać, na tle pozostałych, nie wspomnę o czymś białym na domach w tle)

Edytowane przez feniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. Zdjęcia huzio00, proszę mi wyjaśnić czy spełnia 1 punkt regulaminu? (Przecież z daleka widać, na tle pozostałych, nie wspomnę o czymś białym na domach w tle)

prędzej fotka simona gdzie jest wielki wiatrak i mini audik .

dla mnie nr 1 - Magic - wiadomo że czarne B6 najładniejsze ...

nr 2 - Slavko - fotka z Podpromia Rzeszów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję zwycięzcom i zapraszam do nadsyłania zgłoszeń na sierpień!

Ad. Zdjęcia huzio00, proszę mi wyjaśnić czy spełnia 1 punkt regulaminu? (Przecież z daleka widać, na tle pozostałych, nie wspomnę o czymś białym na domach w tle)

jak widać, zgłoszenie Huzia i tak nie jest wśród zwycięzców.. a każdemu zdarzają się pomyłki.

Czy moje zgłoszenie poszło na sierpień? (bo machnalem się z terminem)....

oczywiście, wszystkie zgłoszenia po terminie przesuwam na kolejny miesiąc.


przypominam o zgłoszeniach na sierpień, jak na razie nie mamy wystarczającej ilości! a tyle mamy świetnych aut na forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam o zgłoszeniach na sierpień, jak na razie nie mamy wystarczającej ilości! a tyle mamy świetnych aut na forum..

141843 użytkowników, a nie ma pięciu zdjęć? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam o zgłoszeniach na sierpień, jak na razie nie mamy wystarczającej ilości! a tyle mamy świetnych aut na forum..

141843 użytkowników, a nie ma pięciu zdjęć? :naughty:

co zrobisz jak nic nie zrobisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zrobisz jak nic nie zrobisz..

Obstawiam, że admin cyt. "wywalił na zbity pysk" wszystkich, którzy robili foty do kalendarza :decayed::naughty:

...jedyna rzecz, którą bym zrobił od ręki to wywalił Was na zbity pysk z tego forum i gdyby nie to, że zależy mi na dobrym zdrowiu fizycznym i psychicznym Darka to już dawno by Was tu nie było. Zresztą podejrzewam, że na każdym innym szanującym się forum nie mielibyście szans na jakiekolwiek podrygi w tym stylu, co prezentujecie tutaj - z miejsca byście wylecieli z takiego forum i nikt by się nie tłumaczył ze swoich decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zrobisz jak nic nie zrobisz..

Obstawiam, że admin cyt. "wywalił na zbity pysk" wszystkich, którzy robili foty do kalendarza :decayed::naughty:

...jedyna rzecz, którą bym zrobił od ręki to wywalił Was na zbity pysk z tego forum i gdyby nie to, że zależy mi na dobrym zdrowiu fizycznym i psychicznym Darka to już dawno by Was tu nie było. Zresztą podejrzewam, że na każdym innym szanującym się forum nie mielibyście szans na jakiekolwiek podrygi w tym stylu, co prezentujecie tutaj - z miejsca byście wylecieli z takiego forum i nikt by się nie tłumaczył ze swoich decyzji.

co zrobisz jak nic nie zrobisz..

Obstawiam, że admin cyt. "wywalił na zbity pysk" wszystkich, którzy robili foty do kalendarza :decayed::naughty:

...jedyna rzecz, którą bym zrobił od ręki to wywalił Was na zbity pysk z tego forum i gdyby nie to, że zależy mi na dobrym zdrowiu fizycznym i psychicznym Darka to już dawno by Was tu nie było. Zresztą podejrzewam, że na każdym innym szanującym się forum nie mielibyście szans na jakiekolwiek podrygi w tym stylu, co prezentujecie tutaj - z miejsca byście wylecieli z takiego forum i nikt by się nie tłumaczył ze swoich decyzji.

nie dyskutuję na takie tematy. to temat kalendarzowy i prosiłbym Michał bez zbędnych zaczepek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dyskutuję na takie tematy. to temat kalendarzowy i prosiłbym Michał bez zbędnych zaczepek..

Absolutnie żadnych zaczepek, po prostu staram się wyjaśnić brak zainteresowania, bo też mnie to boli jako wieloletniego użytkownika forum i współtwórcy kalendarza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło moje foto??

tak Przemku, doszło. przepraszam, ale za dużo na głowie ostatnio i zapomniałem odpisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...