Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Buczy" pompa wspomagania?


czyzor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam następujący problem. Podczas jazdy przy ok. 1200-1500 obr/min podczas skręcania słychać dosyć głośne buczenie w kabinie. Przy wyższych obrotach buczenie ustaje. Jest to trochę wkurzające. Podejrzewam pompę do wspomagania. Płyn został niedawno wymieniony na minerał, nie ubywa go. Wspomaganie chodzi cicho i lekko przy kręceniu w miejscu na niskich obrotach. Jedyne co zauważyłem dziwnego, to pieniący się płyn w zbiorniczku.

Jeśli ktoś ma pomysł co z tym zrobić, jak zdiagnozować ustrkę, będe bardzo wdzięczny za wskazówki.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym prędzej jedź do magików od wspomagania, miałem kiedyś podobne objawy (buczenie, ale bez pienienia). Może to tylko jakaś nieszczelność lub zapchane sitko w zbiorniczku (tak wyczytałem na forum).

U mnie winna była pompa, pomogła jej regeneracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym prędzej jedź do magików od wspomagania, miałem kiedyś podobne objawy (buczenie, ale bez pienienia). Może to tylko jakaś nieszczelność lub zapchane sitko w zbiorniczku (tak wyczytałem na forum).

U mnie winna była pompa, pomogła jej regeneracja.

Dzięki Beyer,

Odciągnąłem płyn strzykawką i okazało się, że sitko nie było na swoim miejscu, stąd ta piana w zbiorniku. Po założeniu sita problem znikł. Pojeżdżę trochę zobaczymy czy się nie odnowi.

Przy zakładaniu sita zauważyłem, że jest na min trochę syfu, Czy wie ktoś jak je wyczyścić? Jaka kolejność działania?

Z góry dziękuję za pomoc.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...