Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi


vwbartus

Rekomendowane odpowiedzi

Grzes a z drugiej strony czerwony z czerwonym może nie zaciekawie wyglądać .Ale jeszcze zobaczymy co i jak .

racja , też bym dawał żółte , u siebie bede w taki kolor szedł tylko że do niebieskiej budy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes a z drugiej strony czerwony z czerwonym może nie zaciekawie wyglądać .Ale jeszcze zobaczymy co i jak .

Zgadza się....w sumie to sie robi lekki dylemat. Przy czarnym, srebrnym czy białym aucie chyba łatwiej. Mi osobiście żółte się podobają, ale do bardziej stonowanych kolorów. Swoją drogą ciekawe, jak przy czerwonej budzie będzie to wygadać :)

Z innej beczki. Gdzie malujesz zaciski, masz kogoś w 3 mieście ogarniętego w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś bliżej, żeby oddać auto na wymont/zamont i malowanie przodu i tyłu. Ostatecznie będę musiał je gdzie indziej zdemontować i dowieźć. Do wiosny daleko, może coś się ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny avant,jest :good: ps ale wy mnie denerwujecie z tymi kierownicami :glupek2:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny avant,jest :good: ps ale wy mnie denerwujecie z tymi kierownicami :glupek2:

Hehe kupiłem ją a 5 dni później diagnoza że wtryski mi leją :facepalm: i znowu 7 koła w ebane wtryski wydałem i z modami chyba na ten rok dam sobie spokój :(

a dziś trochę polatałem po okolicznym lesie :D

20160119_144141_zpsdmsputc4.jpg

20160119_143831_zps9rkrvyjh.jpg

20160119_143651_zpsntewkelq.jpg

20160119_143256_zpsfpnobz55.jpg

20160119_143018_zpsw6vtr4ci.jpg

Edytowane przez vwbartus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki :good: co do wtrysków.....zabolało wiadomo :facepalm: aczkolwiek powiem szczerze że zupełnie inaczej wydaje się gotówkę na auto które dopieszczamy i które po prostu nam się podoba :naughty: , mam jeszcze b6 u siebie ale zwykłego golasa teraz śmiga nim moja druga połówka, i jak coś padnie i mam wydać większą kasę na naprawę to dreptam w miejscu z nerwów :grin: bo nie uśmiecha mi się wydawać kasy na auto które wizualnie mi nie odpowiada, bo wiadomo pełen pakiet cieszy oko,ale zezwolenia na modzenie brak w b6 więc zostawiam :grin: ostatnio tak wtopiłem z maglownicą w b6 oddałem do specjalistów którzy zregenerować mieli za 850zł a od których po półtora miecha po awanturze zabrałem auto na lawecie .....koniec końców wydane ponad 3,5 tyś maglownica,pompa wspomagania , robocizna, laweta i geniusze uszkodzili dwa końcówki drążków, plus czyszczenie układu bo dziwolągi zalali czerwonym płynem.... :facepalm: :wallbash: tak czy inaczej gratuluję, naprawdę śliczne autko,będę śledził temat :dziura:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, z modami wiadomo trzymasz poziom, wtryski pewnie zabolaly ale coż trzeba to jakoś przebolec. :wink: bede obserwował Twoje działania dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny avant,jest :good: ps ale wy mnie denerwujecie z tymi kierownicami :glupek2:

Hehe kupiłem ją a 5 dni później diagnoza że wtryski mi leją :facepalm: i znowu 7 koła w ebane wtryski wydałem i z modami chyba na ten rok dam sobie spokój :(

a dziś trochę polatałem po okolicznym lesie :D

20160119_144141_zpsdmsputc4.jpg

20160119_143831_zps9rkrvyjh.jpg

20160119_143651_zpsntewkelq.jpg

20160119_143256_zpsfpnobz55.jpg

20160119_143018_zpsw6vtr4ci.jpg

Trochę szybko wtryski Ci się poddały. Nie miałeś żadnych objawów w momencie zakupu? Nie sprawdziłeś dokładnie furmanki :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek w momencie zakupu sprawdzałem ją pod każdym względem z dużym naciskiem właśnie na wtryski mimo tego że auto kupiłem od użytkownika tego forum . No ale przez 2 lata zrobiłem nią ''AŻ '' 15 tys, km :facepalm: ale jakieś 4 5 tys temu zaczęło lekko trząść budą po rozgrzanym silnika na postoju a ostatnio po uruchomieniu w hali garażowej strasznie miałem żrące spaliny no i pojechałem do Bajera i on postawił diagnozę że to wtryski a potwierdził to też stół i tyle w temacie :facepalm:

A dziś też trochę pobawiłem sie QUATTRO po większych zaspach :dance: :dance: :dance::dance2:

20160121_095702_zpst9hsowi8.jpg

20160121_101108_zpsw1lij8jw.jpg

20160121_101154_zps5ktynvgk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle doczytałem, że 5 dni po zakupie wtryski padły....chodziło o kierę :doh: .......Czerwony w białym puchu, to masakra normalnie B) Ogarnij dekielki do alusów, bo czegoś jakby brakowało :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogarnij dekielki do alusów, bo czegoś jakby brakowało :whistling:

Grześ to zimowe koła nie potrzebne mi dekielki :wink:

Stwierdzam tylko jedno że zaczął mi się podobać czerwony kolor :D Piękna Audi powodzenia w dalszych modach

Jak go kupowałem to też ten czerwony jakoś mi nie za bardzo się podobał ale im dłużej go mam to coraz bardziej się do niego przekonuje :kox:

pierwsze zdjecie do kalendarza :kox:

:thumbup1:

Proszę was z takim paździerzem do kalendarza :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij dekielki do alusów, bo czegoś jakby brakowało :whistling:

Grześ to zimowe koła nie potrzebne mi dekielki :wink:

Stwierdzam tylko jedno że zaczął mi się podobać czerwony kolor :D Piękna Audi powodzenia w dalszych modach

Jak go kupowałem to też ten czerwony jakoś mi nie za bardzo się podobał ale im dłużej go mam to coraz bardziej się do niego przekonuje :kox:

pierwsze zdjecie do kalendarza :kox:

:thumbup1:

Proszę was z takim paździerzem do kalendarza :facepalm:

Nie pie**oli tylko siada i wysyła fote :D :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym dostać jakis namiar na tego Bajera , to ten co kiedys w Tune-up robił?

Edytowane przez Maniusiek28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...