Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gaz do 1.8t quattro


Elegancko

Rekomendowane odpowiedzi

Siema planuje załozyć podtlenek LPG do audi a4 b6 1.8t quattro w dalekiej przyszlosci może bym ja zczipował wiec pytanie brzmi jaką instalacje polecacie do tego silnika? I jeszcze poszukuje dobrego gazownika z Białegostoku lub Sokółki znacie może kogoś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownik stag qbox basic

reduktor kme silwer

wtryski hanny niebieskie lub zielone zalezy czy sa plany na wieksze moce nie bieskie ogarniaja wieksza moc nawet do 260 koni

wielozawor faro miedz 8 mm

i dobre strojenie i powinno hulac. cena u mnie takiego zestawu u znajomego to okolo 2.600 zl:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag 4 plus lub q box. Reduktor ac wtryski ac przewody 08. Daje spokojnie radę no i koszt 2400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bedę myślał zeby w swoim quattro:)zamontowac lpg musze popatrzec ne ceny ale pewnie bedzie to stag 4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag 4 nie wiem czy go jeszcze zakladaj w wiekszosci zakladaja juz q boxa bo jest rozwojowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka butla

U mnie butla 67l a wchodzi na pusto 60L, chyba poprzedni właściciel podgiął pływak, ale to mi pasuje

Co do instalacji lepiej qboxa niż staga4, bo można tylko eco kupić, a tu nie ma regulacji po temp. itp

Czasem się przydaje.

U siebie mam 300 ISA 2, chociaż ISA wyłączona

Wtryski zielone hany montowane pojedyńczo, reduktor może AC-r01 u mnie czarny ogarnia 190KM

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59l to mi w oście wchodzi tylko za butlę mam 70l pytam bo myślę o s4i ze względu na quattro myslałem ze mała butla tam wejdzie a Kolega pisze 60l to całkiem fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Białymstoku masz z tego co pamiętam 2 firmowe zakłady STAGA i firmowy LPGTECH-a ,o mniejszych nie wspominając.Te pierwsze mają roboty na miesiąc do przodu a konkurencja trochę szybciej.Cenowo jest podobnie a i jakość jest podobna.

Pozdrawiam :hi:

Edytowane przez tomeczek76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Białymstoku masz z tego co pamiętam 2 firmowe zakłady STAGA i firmowy LPGTECH-a ,o mniejszych nie wspominając.Te pierwsze mają roboty na miesiąc do przodu a konkurencja trochę szybciej.Cenowo jest podobnie a i jakość jest podobna.

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile netto gazu wchodzi w butle w quattro ?

Ja mam butlę 55 l. a gazu wchodzi 50 l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile netto gazu wchodzi w butle w quattro ?

Ja mam butlę 55 l. a gazu wchodzi 50 l.

Dużo więcej pali gazu Quattro ? ile da się w trasie przejechać tylko nie jak emeryt po autostradzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pali 13. Do 15 litrow z klima po ustawieniu na afr spadlo o litra

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo więcej pali gazu Quattro ? ile da się w trasie przejechać tylko nie jak emeryt po autostradzie

U mnie wyszło średnia 11L na odcinku 1300km z czego 800km autostrady i prędkość 140-190km

Klima włączona 4-osoby + bagaż.

Na miejscu 12-14l a nie jeżdżę jak emeryt, po to się ma 190 koni.

Ostatnio Zamość-Warszawa-Płock średnia wyszła 9,5L aż się zdziwiłem, ale 2 osoby i bez bagażu

Mieszanka ustawiona na korekty przy pomocy logów

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckich autostradach 44 litry gazu starczalo mi na 300km jazda dosc szybka z klima samemu

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo więcej pali gazu Quattro ? ile da się w trasie przejechać tylko nie jak emeryt po autostradzie

250km na 32lpg

90% trasa 10% miasto

But 3/4 czasu, klima ON

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...