Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gaz do 1.8t quattro


Elegancko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja latam na BRC Sequent24.

90% miasto, 10% trasa.

Średnio na 40L gazu robię ~300km (+-20)

W cyklu 50/50 spokojnie można osiągnąć ponad 400km przelotu.

Rozmawiałem ze swoim gazownikiem o ewentualnym chipie i powiedział, że o ile nie przekroczę 200 koni to na seryjnym osprzęcie wysteruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile netto gazu wchodzi w butle w quattro ?

Ja mam butlę 55 l. a gazu wchodzi 50 l.

Dużo więcej pali gazu Quattro ? ile da się w trasie przejechać tylko nie jak emeryt po autostradzie

Średnie spalanie w mieście mam 12 l. Według tankowania nie fisu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie spalanie jest większe od fisu od 0,4 do 1,7 l gazu. A zależne jest to gdzie zatankuję. Orlen 1l Shell 1,7l więcej jak na fisie. Najlepszy wynik to na Autostradzie w DE stacja ESSO tylko 0,4l więcej jak na fisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie ostatnio coś z dupczyło ile po warszawie wychlał mi 17l lpg a wcześniej max było 15 :(

zobacz korekty na 032. Będzie widać czy przelany czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio trasa warszawa prędkosci od 100km/h-do 210km\h na całej butli mega korki wawa w obie strony rpzejechałem, zrobiłem około 410km na 57l gazu

quattro opony zdupczone zajechane:) 18-stki. W jedną strone 4 osoby pełny bagażnik, w drugą 2 osoby pusty bagażnik;)


A mi sie ostatnio coś z dupczyło ile po warszawie wychlał mi 17l lpg a wcześniej max było 15 :(

kolego jak wy macie takie korki w tej wawie to się nie dziwię, na trasie średnie spalanie fis pokazywał 10l jak wjechałem do wawy to podskoczyło odrazu do 13-14l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poradzimy na korki, ale na korekty z bloku 32 na poziomie -3 i -7 już tak :)

Edytowane przez otis89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie ma ktoś z was zamontowane go Staga w swoim quattro.Slyszalem ze ten qbox to dziadostwo i nie warto go montować.Prosze o opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeden z lepszych Stag instalek a ty mówisz że dziadostwo. Jakoś nie spotkałem się aby ktoś narzekał a wiele ludzi go ma i dobrze się spisuje. No ale ktoś zawsze musi być pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gazownik pewnie tak mówił, bo jakieś zenity czy inne dziadostwo do montażu ma na półce.

Ogólnie Stag to dobry sterownik

Montowałem już go fasta, q- boxa, 300 isa2, 4 i nigdy nie było problemu ze strojeniem

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag 4 plus lub q box. Reduktor ac wtryski ac przewody 08. Daje spokojnie radę no i koszt 2400.

Siema mam pytanko orientujesz się może jak to jest z tym redaktorem kme silver. Gazownik powiedział mi że nie ma sensu zakładać przewodów miedzianych 08 bo reduktor oryginalnie ma wejście 06 i tak to nic nieda bo trzeba robić przejście z 08 na 06?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...