Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie pali, pilne


ADHDmfe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pacjent to b6 po przekładce, po przełożeniu wiązki itd sprawdziłem wszystkie systemy w aucie, wszystko działa jedyny problem to silnik, nie chce odpalić. Cewki ok, wtryski odcięte- napięcie 3V co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przekładałeś to w jaki sposób przerobiłeś wiązke ECU ?
Jeśli ciąłeś i skracałeś kable to może tam posprawdzaj

VAG nie wykazuje żadnych błędów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była zakładana wiązka euro nic nie ciałem, wyskakuje błąd sondy i nieszczelności dolotu ale to odpada bo silnik robiłem przezd przekładka i działał normalnie. Teraz są z nim jakieś cuda a nic nie było przerabianie bo wiązka angielska została odwrócona więc nie powinno być problemu a jest. Niestety

Była zakładana wiązka euro nic nie ciałem, wyskakuje błąd sondy i nieszczelności dolotu ale to odpada bo silnik robiłem przed przekładka i działał normalnie (nie skasowałem błędu DV). Teraz są z nim jakieś cuda a nic nie było przerabianie bo wiązka angielska została odwrócona więc nie powinno być problemu a jest. Niestety

Edytowane przez ADHDmfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie napięcie na wtryskach pojawia sie w momencie przekręcenia zapłonu i pracy pompy, komputer steruje minusem. Prawdopodobnie zasilanie jest przepięte bezpiecznikiem który mógł ulec upaleniu, jeśli wg nie bedzie napięcia bezpośrednio na bezpieczniku spróbuj podpiąć na krótko 12V jeśli odpali szukałbym przerwanych lub zmasowanych kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasilanie wtrysku 3.5v.. zaczynam się zastanawiać nad czujnikiem wału czy nie podmienić.. ale cholera palił przed przełożeniem.. a wszystko poza odwróceniem wiązki zostało tak samo jak wcześniej..

Edytowane przez ADHDmfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...