Skocz do zawartości
IGNOROWANY

samopoziomowanie świateł


sodlerr12

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym raczej poszukal pod kierownica pokretla regulacji. Widzialem juz takie magie,ze koles kupil ladna oslone nad nogami kierowcy i wymienil,a ze byla na wersje ksenon (czyli bez pokretel) to wsadzil luzem i finito.

Patrzac na zdjecie spod kanapy to ubogo u Ciebie (po moja kanapa sa ze 4 czy 5 sterownikow).

Mam samopoziom/spryski/xenony. W tej konfiguracji mialbys czujniki przod tyl (przod przyczepiony do wachacza),tyl tez widoczny za kolem.

Twoja wtyczka na bank nie jest od samopoziomu (ani czujnika ani silniczkow)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer tego sterownika/modułu pod kanapą to: 748 01 01 01 - wg. "wujka google" to moduł alarmu... . Zdjąłem pokrywę pod kolumną kierownicy - ani śladu pokrętła regulacji świateł czy jakichś luźnych/niepodpiętych przewodów...teraz to już jestem w kropce... :mellow: 

Dnia 28.07.2017 o 07:32, Banan napisał:

Ta wtyka pod maską koło zbiorniczka to od czujnika otwarcia maski

To chyba by mi na FISie migała klapa maski - jak przy otwartych drzwiach(?)... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic by nie migalo bo nie pokazuje otwarcia - to do alarmu albo żeby skasować błąd niskiego poziomu oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Banan napisał:

Nic by nie migalo bo nie pokazuje otwarcia - to do alarmu albo żeby skasować błąd niskiego poziomu oleju.

skasować błąd - w sensie żeby nie migał na FISie niski poziom oleju? - dobrze zrozumiałem?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tak, to powinien być podpięty bezpośrednio pod czujnik w misce(?)...a ostatnio miałem okazję to sprawdzić bo zmieniałem olej na kanale...ale czy w przypadku braku połączenia z czujnikiem, FIS nie powinien cały czas świecić olejem?...po wymianie oleju i 1 uruchomieniu czekałem na kontrolkę oleju - aż się zapali i po chwili zgaśnie (jak w innych autach) - nie zapaliła się - możliwe że właśnie przez urwany kabel(?)...

Edytowane przez notturnomarco
brak przecinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy bałagan i offtop - nie myl czujnika poziomu i temp.oleju w misce z czujnikiem ciśnienienia oleju

Czujnik maski jest podpięty pod licznik i alarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze w aucie gdy jest elektroniczny zegarek , nie wiem co taki zdziwiony

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2017 o 00:49, Banan napisał:

Robimy bałagan i offtop - nie myl czujnika poziomu i temp.oleju w misce z czujnikiem ciśnienienia oleju

Czujnik maski jest podpięty pod licznik i alarm

nie robimy offtop-u - nie wiem, pytam, ktoś odpowiada - tudzież wymieniamy się doświadczeniem / spostrzeżeniami - chyba do tego służy forum?... .

 

I wracając do tematu -> czy ktoś może mi pomóc na podstawie VIN-u (WAUZZZ8DZYA056429) i odpowiedzieć, czy oryginalnie powinienem mieć pokrętło czy samopoziom przednich lamp?...

Edytowane przez notturnomarco
przedłużenie myśli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Posiadam xenony audi a4 b5 wersja llift r 2000. U mnie w zawieszeniu znajduje sie czujnik położenia ale jest urwany. Pytanie nie da sie tego zrobic aby bylo na stale w wagu tzn ustawic w poziomie zerowym? A jesli mam popsute poziomowanie w samych lampach idzie ustawic recznie? Oprocz tego mysle ze czeka mniie zakup nowych ale pierw chce ustawic te jak ma byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...