Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewanie tylnej szyby i lusterek naraz


mario1234321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak podlaczyc kable do podgrzewania tylnej szyby zeby lusterka grzaly wlasnie po wlaczeniu ogrzewania tylnej szyby a nie tylko przy temp ponizej 5ciu st C?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz oryg wklady? bo ja nie mialem w oryginalnych mat i kupilem wklady dzis wlozylem ale nie sprawdzalem z racji wyzszej temp choc juz nie wiem czy z tą temp to prawda jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ja spotkałem się z informacją o tym, że lusterka grzeją dopiero poniżej 5 stopni, ale skoro to mit, to Twój temat nie ma sensu, bo tak jest już fabrycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze słysze, grzeją nawet przy wyższej, skróce Ci swój przykład. B7 bez grzanych lusterek co mnie zdziwiło, ale cóż gadać o tym, kupiłem wkład gdyż kable już były i grzeją nawet przy wyższej równocześnie z tylnią szybą. Skąd wiem? Wiem gdyż najpierw kupiłem tylko wkład pasażera, kierowcy już naprawdę nie wierzyłem, że będzie bez grzania i przy wyższej temperaturze z prawego szybciej parowała woda, z deszczu, mgły itd... teraz nie dawno kupiłem i do kierowcy i również powyżej 5ciu stopni grzeją!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie 89 instrukcji obsługi Audi A4 B6 napisano m.in.:

"Przy temperaturze powyżej 0 °C ogrzewanie tylnej szyby wyłącza się samoczynnie po około 10 minutach.
Dopóki ogrzewanie tylnej szyby jest włączone, powierzchnie lusterek są ogrzewane, w zależności od temperatury zewnętrznej."

Czyli powyżej 0 °C tylna szyba i lusterka grzeją tylko 10 min.

Poniżej 0 °C grzeją dopóki sami nie wyłączymy.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie kupiles wklady grzane? zamienniki nowe czy oryginaly uzywki?

dobre pytanie, prawy jestem pewny, że oryginał lecz używany, a kilka tygodni temu lewy i tu byłem pewny, że oryginał lecz patrzę teraz na aukcję to ani jednego słowa "oryginał" natomiast przyszedł nowy ;] wygląda bardzo dobrze, w lusterku jest odbicie więc dla mnie gitarka za 43zł z przesyłką ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...