Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy warto montować chlapacze przód i tył?


wkowal10

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że warto, ale tylko oryginalne. Mam w swoim allroadzie i nie wyobrażam sobie teraz żebym miał je zdjąć. - :)

Może w allroad to jakoś wygląda ale w zwykłej B8 chlapaki powodują że auto wygląda jak świniowóz. :wink:
Andy jak świniowóz to wyglądał bez chlapaczy. Nie ma porównania z brudem na tylnej klapie i z boku auta. Ja mam lavagrey czyli prawie czarny i chlapacze nie rzucają się tak w oczy. Mi się z nimi allroad nawet bardziej podoba. -:) Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że warto, ale tylko oryginalne. Mam w swoim allroadzie i nie wyobrażam sobie teraz żebym miał je zdjąć. - :)

Może w allroad to jakoś wygląda ale w zwykłej B8 chlapaki powodują że auto wygląda jak świniowóz. :wink:
Andy jak świniowóz to wyglądał bez chlapaczy. Nie ma porównania z brudem na tylnej klapie i z boku auta. Ja mam lavagrey czyli prawie czarny i chlapacze nie rzucają się tak w oczy. Mi się z nimi allroad nawet bardziej podoba. - :)

Nie wiem kwestia gustu, jak dla mnie nie wygląda to dobrze, a auto trzeba pucować to nie będzie brudne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że warto, ale tylko oryginalne. Mam w swoim allroadzie i nie wyobrażam sobie teraz żebym miał je zdjąć. - :)

Może w allroad to jakoś wygląda ale w zwykłej B8 chlapaki powodują że auto wygląda jak świniowóz. :wink:
Andy jak świniowóz to wyglądał bez chlapaczy. Nie ma porównania z brudem na tylnej klapie i z boku auta. Ja mam lavagrey czyli prawie czarny i chlapacze nie rzucają się tak w oczy. Mi się z nimi allroad nawet bardziej podoba. - :)

Nie wiem kwestia gustu, jak dla mnie nie wygląda to dobrze, a auto trzeba pucować to nie będzie brudne :wink:
:decayed:[emoji12]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jesienią i zimą, to trzeba by pucować codziennie jak mokro na drodze.

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podzielam zdanie Andy'iego, kwestia gustu, allroad z chlapaczami wygląda ok ale zwykłe B8 już nie koniecznie. Czy jesień czy zima i tak trzeba myć samochód tak jak i w lato jak jest brudny. Ja lubię to robić i mogę to robić często :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlapacze warto założyć przede wszystkim z przodu. Chodzi o zabezpieczenie przez obijaniem kamieni i ew rdzą :)

Kamienie spod kół przednich lubią obijać się po całym podwoziu , progach i tych newralgicznych punktach takich jak próg zaraz za kołem przednim.
Tylne już niekoniecznie ale przód uważam obowiązkowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...