Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtryskiwacze - Bosch nr 0280156012


bongod

Rekomendowane odpowiedzi

Margines jest niewielki :) 21 ms przy 5000 obr potem spadają

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 21 ms to juz jest grubo, nie mowilbym tu o zbytnim zapasie :P czyli jest tak jak myslalem.. dzieki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) no niewielki zapas ;) dobrze ze nie 6000 obr i nie spada ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski dobre równo leją sprawdzone po korektach programem lpg, jest to ori bosch ale z fabryki boscha w chinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie chce zakładać nowego tematu to się tu podepnę :) 

Wtryski do BFB 1.8T 163KM podejdą z  a3 1,8T  AUM są krótkie 

nr 06A906031BA miałbym je w dobrej kasie ok. 100-110 bo te z BEX sami nie wiedzą ile za nie brać :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mariox37 napisał:

Witam nie chce zakładać nowego tematu to się tu podepnę :) 

Wtryski do BFB 1.8T 163KM podejdą z  a3 1,8T  AUM są krótkie 

nr 06A906031BA miałbym je w dobrej kasie ok. 100-110 bo te z BEX sami nie wiedzą ile za nie brać :) 

 

to sa te same co w bex podejda jle mocy chcesz robic ? bo jak 230+ to bierz 012 boscha albo 380 z bama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie aż tyle mi nie trzeba ;) jak chciałem szybko pojeździć to była 954 ;) teraz chce tylko w miarę żeby się 4 koła toczyły i w razie czego żeby coś szybciej ruszyć. 

Narazie mam kat Off tylne wydechy przelotowe,  duży grzybek simota oddzielony od ciepłego do tego bym dał te wtryskiwacze i mi gadał "tuner" że możeee ze 190 konia by wyszarpalo to wozidlo.

To czemu te z Bex są po 400 a te można już za 100 zdobyć???? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mariox37 napisał:

Nie aż tyle mi nie trzeba ;) jak chciałem szybko pojeździć to była 954 ;) teraz chce tylko w miarę żeby się 4 koła toczyły i w razie czego żeby coś szybciej ruszyć. 

Narazie mam kat Off tylne wydechy przelotowe,  duży grzybek simota oddzielony od ciepłego do tego bym dał te wtryskiwacze i mi gadał "tuner" że możeee ze 190 konia by wyszarpalo to wozidlo.

To czemu te z Bex są po 400 a te można już za 100 zdobyć???? 

 

 

bo niektórzy nie wiedzą że to te same wtryski a nr ten sam, a4 jedzie dopiero na k03 hybrydzie na zwykłym turbo to tak średnio też kiedyś myslałem że wtryski wystarczą a teraz wsadziłem hybryde i dopiero mocy nie brakuje. Jak masz quattro to bd gorzej jechało jak ośka od 3 biegu. nawet do 30 km może być mniej jak w ośce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomekp94 napisał:

Jak masz quattro to bd gorzej jechało jak ośka od 3 biegu. nawet do 30 km może być mniej jak w ośce

Ja mam ośke bo to cabrio, po sprzedaży moto chciałem żeby mi coś przynajmniej po berecie wiało hehe a sprzedałem dlatego że za młody jestem żeby mnie ktoś zabił autem hehe a przypadków było dużo ale to temat rzeka i szkoda tu miejsca na historie motocyklowe bo nie to forum. Oki już wszystko wiem i nie zasmiecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2017 o 20:18, tomekp94 napisał:

to sa te same co w bex podejda jle mocy chcesz robic ? bo jak 230+ to bierz 012 boscha albo 380 z bama

0280156023 z Saaba, kupisz na allegro za 100-200zł, wchodzą idealnie do BFB, AVJ ( w zeszłym  tygodniu wymieniałem).

Z BAM też szukałem ale poniżej 500zł to ciężko znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z saba są w podobnej cenie jak 0280156012 a mają mniejszą wydajność i ciężej je skalibrować (na wolnych obrotach za mało dają) ja bym montował 012 mam u siebie i równo leją, kolega co softy robi też sporo tego zamontował i jak narazie bezproblemowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak BEX :) od Galetto w poniedziałek mają jechac do mnie   jak z saba będzie ciężko skalibrować dzieki :)

 

Edytowane przez Mariox37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowalem 0280156012 bosch , niestety na zimnym silniku auto przy zmianie biegow szarpie, a przy dodaniu gazu na biegu jalowym najpierw przygasa a potem dopiero zbiera sie na obroty - wtryski przekalibrowane w ecu... na rozgrzanym silniku praktycznie jest OK... w czwartek ida na reklamacje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w tych sprawach nowy. Mam pytanie czy jeśli wymienia się wtryski na większe to trzeba wymienić też pompę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzałeś kotleta.... zależy w jakie moce celujesz. Przy niewielkim wzroście ori pompa wystarczy. Poczytaj tematy a wszystko będziesz wiedzial 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...