Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

Na forum jestem zarejestrowany już od pewnego czasu, ale dopiero teraz sie witam... :facepalm:
Uroczyście witam wszystkich fanów Audi :lol:
Kraków- Audi B8 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Moja przygoda z Audi zaczęła się ok 10lat temu.Pierwsza Audi 80 b3 1.8s następnie A4 b5 1.8 ADR Sedan,obecnie A4 B7 1.8T BFB Avant quattro s-line.

Na forum A4klub nigdy się nie rejestrowałem ale teraz postanowiłem się zarejestrować ,by móc wymienić się doświadczeniem i porozmawiać z innymi fanatykami tej marki.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników!

Od dwóch miesięcy jestem szczęśliwym użytkownikiem Audi A4 B8 w wersji kombi. Jest to moje pierwsze Audi i jestem strasznie zadowolony.

W związku z tym, że nie jestem znawca motoryzacji, mam wiele nurtujących pytań na które często nie jestem w stanie znaleźć odpowiedzi. Przeglądając od jakiegoś czasu forum, zauważyłem, że praktycznie każdy klubowicz mający problem znajduje tutaj pomoc. Postanowiłem założyć konto i dołączyć do innych klubowiczów, a może z czasem i ja będę w stanie komuś pomóc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

Nazywam się Adam, mam 19 lat i od pół roku jestem posiadaczem Audi A4 B5 z silnikiem AEB (1.8T, 150KM). Sądzę, że będę często aktywny na forum - od niedawna zacząłem interesować się bardziej motoryzacją, lubię spędzać czas ze swoją love. :D Jestem z Łomży i zamierzam uczęszczać na wszelkie możliwe spoty, o których będzie mi wiadomo. Trochę głupio mi się tak witać, ale fakt faktem - użytkownik z forum upomniał mnie, że wypadałoby się przywitać w tym dziale więc... przełamuję się i mam nadzieję, że nie zostanę jakoś źle przyjęty (z racji tego, że jestem jak na razie zielony w mechanice pojazdowej).

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pasjonatów Audi:) Stałem się posiadaczem A4 1.8T avant i liczę ze dostane tutaj wiele cennych rad od Was :) Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Chłopaki i Dziewczęta :D Na imie mam Mateusz lat 19 jestem z Połańca i interesuje się motoryzacja i informatyka :) Pracuje za granica jako Technik robót dociepleniowych. Byłem posiadaczem passata B5 kombi 1.9 TDI 130km zostal sprzedany i teraz poszukuje Audi:D Wybór padł na Audi A4 b5 z roku 1997 z silnikiem 2.6 V6. Jako iż jest to dość spora pojemność chcial bym dowiedziec sie czy sa to bardzo awaryjne jednostki jaka dostepnosc czesci i czy droga w utrzymaniu :) Myśle ze dojdzie do zakupu auta ktory mnie nie zawiedzie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...