Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja Strefa Blasku :)


Stich

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, po dłuuugiej przerwie :)
Tym razem pracowałem  nad klubową smerfetką i postanowiłem przedstawić Wam kilka zdjęć.

32.JPG

 

Samochód po myciu i dekontaminacji prezentował się naprawdę dobrze. Jednak gdy podejdziemy blizej zobaczymy siatke rys, które skutecznie zablokowały potencjał lakieru arubablau.

Spójrzcie:
44.JPG45.JPG47.JPG49.JPG50.JPG53.JPG54.JPG57.JPG58.JPG61.JPG62.JPG

 

Tutaj kilka zdjęć z prac przygotowawczych do korektty. Pełne mycie nadowzia, dekontaminacja lakieru glinkowanie, pedzelkowanie detali i mycie komory silnika. Czyli wszystko to co niezbędne by solidnie zaczać realizację.

34.JPG36.JPG38.JPG40.JPG

Silniczek przed i po czyszczeniu. Na plastiki poszedł bardzo fajne dressing PVR od Pure chemie. Charakteryzuje sie dużą śliskością i nie jest wcale tłusty. Dzięki temu jest szansa, że silnik nie bedzie wygladał jak po P laku?

 

39.JPG86.JPG42.JPG88.JPG

kolega musi wymienić śrubeczki ;)

 

W między czasie zdemontowałem zderzak i jak widać belkę, która została polakierowana na czarny mat. PRzy okazji zamontowałem brakujące spinki.

64.JPG

 

Standardowo pierścienie zdemontowane by prawidłowo przeprowadzić korektę lakieru pod nim. 

65.JPG66.JPG67.JPG

 

Pielęgnacja wydeszku, aplikacja powłoki ceramicznej na zimowe koła, korekta tylnych lamp i ostatni rzut oka na silniczek :)

 

85.JPG84.JPG83.JPG87.JPG

 

 

Przejdźmy do korekty lakieru :)
NA początek 50/50

1-1.JPG2-2.JPG2-3.JPG

 

a teraz kilka sdjęć przed i po:

68.JPG69.JPG70.JPG71.JPG73.JPG74.JPG75.JPG76.JPG77.JPG78.JPG79.JPG80.JPG81.JPG82.JPG72.JPG

 

Finisz, na zdjęciach brakuje przedniego zacisku - pojechał do regeneracji, a ja chciałem wykorzystac ładną pogode i wyjechałem z dziupli na zdjęcia jeszcze przed ostatnim montażem.

Fotki końcowe:

1.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG11.JPG12.JPG13.JPG14.JPG15.JPG16.JPG17.JPG18.JPG19.JPG20.JPG21.JPG22.JPG23.JPG24.JPG25.JPG26.JPG27.JPG28.JPG29.JPG30.JPG31.JPG

 

Do zabezpieczenia lakieru użyłem powłoki Max Protect PRO ELITE, felgi to Cquartz DLUX, szyby Koch chemie.

Dziękuję, że obejrzeliście tą skromna fotrelacje. Z tego co wiem właściciel Piotrek ma całkiem fajną sesję zdjęciową do zaprezentowania :)

Pozdr

Sławek

 

35.JPG

37.JPG

41.JPG

43.JPG

46.JPG

48.JPG

51.JPG

52.JPG

55.JPG

56.JPG

59.JPG

60.JPG

63.JPG

Edytowane przez Stich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...